Věci,produkty,které vám doporučujeme!

Od Essence ke Catrice

24. listopadu 2011 v 21:16 | Karlíí
Pořád jsem nakupovat nail cosmetiku Essence halvně kvůli toho, že byla levná a byly tam všechny barvy. Pak jsem si ale jednou všimla ozdobené výstavní krabice plné barevných krásných laků ale s neznámou značkou. Nejprve jsem to ignorovala a byla věrná Essence. Po nějaké době mi došel bíly lak. Pro mě velice důležitý. Ale do značky Essence dodali novou edici laků (je to shitná edice), kde bílý lak není. Takže mi nezbývalo nic víc, než si ten neznámý lak koupit. První co mě zaujalo byla láhvička. Nebudu ji popisovat, ale prostě se mi líbí a dobře se drží. :D
Abych řekla pravdu... kdyby byl bílý lak v Essence cosmetick, tak bych si ho koupila... Příjemně mě potěšilo, že jsou tam (v nové značce) všechny různé barvy... ale ne vybledlé nudné odstíny! Krasně živé krasné barvičky. Takže jsem si ho teda koupila jenom z nutnosti. Cestou zpět z drogerie jsem ho tak trochu zkoumala a zjistila jsem, že má jednou tak velký obsah jako lak od essence. Místo aby měl 5ml, má 10ml! Barva je krásně hustá, tím chci říct, že není průhledná, když si jí nalakujete nehet. Rychle zasychá.
Myslím, že se opravdu vyplatilo koupit si tenhle lak za 65 Kč. :D

Catrice se hodně podobá Essence, taky kvůlí toho, že je vyrábí stejný ,,vydavatel'' a to Cosnova. (asi vám to nic neříká... mě taky ne. :D) Catrice zatím není v běžných drogeriích a to je škoda. Je to úžasná značka. Tak jenom doufám, že se co nejdříve bude prodávat i tady v Česku. :)

Oriflame olejíček na nehty!

7. listopadu 2011 v 18:18 | Niki♥
Ahoj,
lakujete si často nehty? Máte záděry?Lámou či třepí se vám konečky prstů?Nety jsou zažloutle,nerostou do délky?
Tak to může bát pro vás konec.=)

Já osobně si nehty lakuji v jednom kuse a přece jen to není zdravé,ztrácí vitamíny,žloutnou,jsou slabší,třepíse...jenže já tím netrpím díky Olejíčku na nehty od značky "ORIFLAME" !
Posilující sérum na lámavé nehty Oriflame Beauty
Slovy prodávajícího:
• Vitaminová bomba pro vaše nehty • Vyživující sérum - naneste štědrou vrstvu a vmasírujte ji do nehtu, poté ji nechejte zaschnout • Revitalizuje a obnovuje slabé nehty • S vyživujícími přírodními oleji z drobného ovoce • Nemastné složení se rychle vstřebává • 7 ml
Cena:149,- Kč
Já sice nevím za kolik jsem si ho obědnala..ale jsem sním nadmírně spokojená!

Pozor nekecám:

Už ho mám opotřebovaný a málo...=)
Mějte se pěkně.... a za týden bude další typ!!


Recenze - Mandlový krém

5. listopadu 2011 v 19:00 | denisa.

Recenze - Mandlový Krém

Koupila jsem ho v rossmanu . Krásně mi voní , neví ale jestli bude vonět každému . Ja jsem si k němu čuchala v obchodě . Nebyla jsem si jím uplně jitá , protože neznám jeho značku . A nikdy jsem s tou značkou neměla skušenost . Mám problematickou kůži jelikož mám atopický exkzem(nevím jak se to píše) a mám dost suché ruce a musím říct že mi ten krém hodně pomáhá a mám je čím dál tím hebší . Takže vřele doporučuju . Měli tam i konopný , medový-mastný . a ještě nějaké..

Obchod : Rossman|Cena : asi 30,- (byla tam myslím u toho nejaká sleva)|Spokojenost : maximální


-denisa.
 
 

Reklama
Reklama