Věci,produkty,které vám doporučujeme!

Arizona Tea?

17. července 2013 v 14:00 | K.
Včera jsem byla se sestrou v kině a cestou jsme se stavili pro pití do Tesca. Za chvíli za mnou přiletěla, že našla něco úžasného a dovedla mě k Arizona Tea! Arizona Tea se dá koupit snad jen přes internet nebo v Candy Storu, nikde jinde jsem ji neviděla. Koupili jsme si tři příchutě - granátové jablko, broskev a borůvky. Musím říct, že jsou opravdu skvělé. ;)

Nejlepší úlovek z Anglie

5. července 2013 v 10:56 | K.
V Anglii je Lush mnohonásobně levnější než tady u nás, takže jsem neváhala a koupila si oblíbenou masku Mask of magnaminty.
Maska je hodně hustá, má divnou zelenou barvu, ale je super. :D Po několika použitích mi odpomohla od černých teček, které mě trápily hlavně na tvářích. Zezačátku trošku nepříjemně chladí, ale pak už to není tak strašné a je vcelku osvěžující. :) Po asi patnácti minutách začíná tvrdnout.Postup:
Nejdříve si obličej nahřeju ručníkem namočeným do teplé vody tak, že ho postupně přikládám na obličej, aby se póry otevřely.
Pak nanesu masku po celém obličeji (kromě očí). Vrstva není moc hrubá ani tenká, zkrátka tak, aby neprosvítala pokožka.
Čekám asi 15-20 minut, až maska úplně zvrdne.
Namočím si ruce do teplé vody a jemně jezdím prsty po obličeji, takže vytvořím příjemný peeling. :)
Pak obličej ještě jednou celý opláchnu a vatovým tampónkem namočeným ve vodě odstraním zbytky masky.
Obličej je jemný a vyhlazený, ale i tak použiju krém. :)

Tangle Teezer

1. února 2013 v 17:47 | T
Kdo se aspoň trochu pohybuje ve světě fashion blogerů a podobných stránek, určitě tento produkt už zaznamenal. Tangle Teezer je plastový kartáč určený k rozčesávání vlasů. Právě díky tomu, že je vyroben z plastu, má hodně ohebné štětiny, takže i když máte hodně zacuchané vlasy (mokré i suché), rozčesávání s ním vůbec nebolí. Dalším velkým plus je také to, že po použití jsou vlasy lesklé a příjemné na dotek. Jeho zvláštní tvar je uzpůsoben přímo do ruky.
Img_0200_large

KOUPIT NEBO NE? - Essence

28. září 2012 v 16:56 | K.
Sice jsou tady věi které vám DOPORUČUJEME, ale dám tady i jednu, kterou já osobně nedoporučuji. Značku essence má plno lidí rádo, ale já mám s ní špatné zkušenosti. Ale i pár dorých se najde.
Tumblr_mauwapyxfu1rrc81po1_500_large

Lip Balm :-*

16. září 2012 v 12:00 | N.

Hi

Určitě znáte ten nepříjemný pocit , když vaše rty jsou suché, někdy až tak, že to šíleně bolí a praská.
Já to přímo nesnáším.Naštěstí už jsem si tak zvykla mazat si rty , že když nemám balzám začnu vyšilovat.
Denně použiju balzám asi tak 25-30x při jakékoliv příležitosti.
Ať už je to přestávka a nebo hodina ,nebo v noci je mi to jedno prostě si potřebuji namazat rty.
Někomu příjdou balzámy hrozně nepříjemné mě to taky ze začátku vadilo!Ale pro krásu se má přece trpět a po nějaké té době si na to tak zvyknete, že to bude jako vaše dávka drogy.
V dnešním článku vám chci ukázat sbírku mých oblíbených balzámu na rty.

Žehlička na vlasy :)

22. června 2012 v 17:03 | Niki

Ahoj!

Mnoho z vás si určitě žehlí vlasy.A taky mnoho zvás má i kvalitní žehličky.Těmi kvalitními myslím jako sklokeramickou a profesionální od kadeřníku. Ale také mnoho má žehličku na takové ty výměné nástavce , no a tyto žehličky vlasy ničí.
V tomto článku se vám pokusím nějaké typy doporučit a ukázat vám jaké učesy se můžou udělat s kvalitní žehličkou.
Ovšem více v C.Č

Razítka na nehty od essence

12. června 2012 v 20:38 | K.
Značku essence nemám moc ráda. Předtím jsem ji ráda měla, protože laky byly levné, ale později jsem zjistila, jak je to nekvalitní. Koupila jsem si kdysi speciální razítka na nehty. Můj názor na něj najdete v c.č. :)

Roztřepené konečky , aneb jak na ně

27. května 2012 v 16:25 | Niki
Ahojky,
tak víkend už je skoro u konce a zítra zase ta škola!:/
No ale to je tak mimo , dnes vám chci ukázat produkt na roztřepené vlasy.(vlastní zkušenosti)
No takže..upně jako prvné začnu u spreju.

Body Basic ^^

23. prosince 2011 v 10:22 | Karlíí
Nejdříve jsem měla nápad, že udělám menší průzkum mezi kosmetickými značkami typu home-spa, jako je Yves Rocher, Body Basic a Manufaktura. Ale přišlo mi to moc rozsáhlé. Pak jsem se rozhodovala mezi Manufakturou a Body Basic, ale vybrala jsem si tu druhou variantu, protože jsem tam byla nedávno a mám větší přehled. Budu hodnotit v několika kategoriích, takže pokud vás to zajímá (to doufám), pokračujte do Celého článku. :)

Nauč se Londýnské líčení

4. prosince 2011 v 20:01 | Karlíí
Jak všechny víme, Angličanky nepatří k nejkrásnějším ženám světa, spíš se pokládají za jedny z nejhorších. Nevýrazné rysy, kulaté obličeje, nenápadné vlasy. Proto chtějí svůj vzhled co nejvíce zvýraznit.
Tento styl líčení nemá žádný oficiální název, ale já jsem ho zkrátka nazvala Londýnské líčení. Někdy se mu taky říká kabaretní, new-yorské nebo francouzské. Jde tady o výrazné nepřehlédnutelné rysy a barvy. :)
517415-10-1321997619492_large
 
 

Reklama
Reklama