Věci,produkty,které vám doporučujeme!

My favorite apps

13. března 2014 v 14:56 | N.
Ahoj, zdravím vás u nového článku.. Jako první věc co chci podotknout je, že se omlouvám za stejný článek co dala Terka, je to náhoda jelikož ve svém sešitu kde si zapisuji články a outfity, my dneska vyšel stejný článek :( štve mě to snad nebude Terka naštvana.. Jedná se o to, že vám ukážu zase moje oblíbené aplikace v tabletu, v mobilu noc takové ty hry atd. nehraju, tam používám instagram,messenger,flappy bird a snappchat a jsem ráda :D. Jinak tento článek píšu přes tablet tak znáte android, občas opravuje slova tak se omlouvám.
( Sony Xperia Z)

Book tip : Divergent

17. února 2014 v 17:12 | T.
Poslední book tip jsem tu dávala v srpnu (odkaz) a i když jsem mezitím samozřejmě přečetla více knih než jen tuto, napadlo mě udělat recenzi na knihu až teď. Dneska bych vám chtěla doporučit knihu od Veronicy Roth - Divergent. V češtině najdete knížku pod názvem Divergence. Je první knihou z Povstalecké trilogie, druhá kniha (pod českým názvem Rezistence) už je taky k dostání u nás, ale třetí díl Allegiant je zatím dostupný pouze v angličtině.
Books

Bomb cosmetic

5. února 2014 v 19:49 | N.
Dneska jsem tu s článkem , konkrétně se svíčkou od značky Bomb cosmetic, která je naprosto skvělá.
Christmas Candle

Filmy na , které se ráda podívám znova

19. ledna 2014 v 15:12 | N.
Každý má oblíbený film na , který viděl snad už 150x , ale i tak ho nikdy neomrzí.
Já vám tu vypíšu , mé filmy , uplnou tu top 10 :)
😜

Recenze Lush Butterball

25. prosince 2013 v 13:30 | K.
Čauky, přeju hezké Vánoce! :) Blog mi zase tradičně nefungoval, proto tady ode mě nebyly dlouho žádné články. Ale teď je už vše ok a já jsem zpět s recenzí, tentokrát na lusháckou balistiku Butterball.

4 seriály, které stojí za to zkouknout!

31. října 2013 v 8:00 | T.
V minulosti jsem zveřejňovala článek o 12 našich nejoblíbenějších seriálech (tady). Od té doby, jsem ale začala koukat i na nové seriály, které podle mně určitě stojí za zmínku. Budou to tedy jenom seriály, na které koukám já, nevím jistě, na které z nich se koukají i holky. Všechny obsahy seriálů mám ze serialzone.cz. Nebudu zdržovat, v celém článku zjistíte o jakých seriálech budu mluvit. :)
LOL SO TRUE POSTS - Funniest relatable posts on Tumblr.

Rozjasňující maska s granátovým jablkem YR

9. září 2013 v 19:02 | K.
Po dlouhé době nějaká moje recenze. Jenom chci upozornit; pokud je tady někdo fanoušek Yves Rocher jako já, koukněte se na jejich stránky nebo do obchodů. Uvedli novinku - chladící masku s brusinkami. ;)
Rozjasňující maska s granátovým jablkem

Čtyři české youtuberky/blogerky

29. srpna 2013 v 18:46 | K.
Článek o youtube už psala Niky, já vám chci představit pár českých blogerek, které taky točí videa a stojí za to. Některé určitě znáte!
Untitled

Co dělat a co nedělat: lakování nehtů

25. srpna 2013 v 20:47 | K.
Napadl mě nápad na článek ohledně (zase) lakování nehtů. :D Myslím, že by se vám tohle mohlo líbit a dá se to určitě dobře využít. :)
f a s h i o n | via Tumblr

Book tip : The Fault In Our Stars

2. srpna 2013 v 15:17 | T.
Nikdy jsme tady nedávaly nic, co by se týkalo knih, tak jsem si řekla, proč to nezměnit ? :)
Konečně mám přečtenou knihu, kterou jsem plánovala přečíst už hodně dlouho. Vídala jsem ji všude na tumblru a weheartit a slýchala ni ni samé skvělé reakce. Mluvím o knize Johna Greena : The Fault In Our Stars, česky Hvězdy nám nepřály. Stáhla jsem si ji do tabletu a začala číst. Kniha mě úplně pohltila, měla jsem ji přečtenou za pár hodin, avšak přemýšlet jsem o ní musela ještě tak aspoň dva dny.
A series of serendipity
 
 

Reklama