Soutěže ^^

SONN(nehty)?

29. července 2012 v 17:17 | K.
Chtěla bych se vás zeptat; přivítali byste (a možná se i přihlásili) do soutěže o nejhezčí nehty? Bylo by to ale trošku netradiční. Nevypadávalo by se, ale body v jednotlivých kolech v hlasování by se dohromady sčítaly. V každém kole by šlo o jiné téma a vy byste mi do komentářů jenom vložili odkaz na nehty s vašim jménem a blogem.
Takže příklad, třeba; Eva získala v prvním kole v hlasování 6 hlasů, v dalším 3 a v dalším 5. Má 11 bodů, chápete? :D
Samozřejmě můžete vystupovat i s vlastním nail artem. :) V tomhle připádě budu ráda, když mi fotku pošlete na mail, abyste to nemuseli ukládat na net. :)

Pište mi do komentů, jestli byste takovou soutěž uvítali a když tak bych už večer přidala registrační článek. Možná se bude hrát o skutečné ceny. :)


Tumblr_lzkv2a8spm1qd512yo1_500_large

Pll-soutěž

18. července 2012 v 15:29 | jukniseonlineteam
Je tady soutěž ohledně serialu pretty little liars.
Pokud jsou tady nějací nadšenci tak to bude pro ně raz dva.
Jde o to že každý týden v nečekané chvíly tady bude fotka nějaké postavy z pretty little liars a pak první 3 co správně odpoví dostanou odměnu.
(3dny reklamy na našem blogu)
Soutěž bude měsíc takže můžeme hodně blogům zlepšit návštěvnost!:)

bleskova :) !

13. července 2012 v 23:08
Z JAKÉHO JE TO VIDEOKLIPU ?
PRVNÍ TŘI VYHRAVAJÍ PRVNÍ DRUHÉ A TŘETÍ MÍSTO .

Vyhodnocení nejlepšího blogu!

19. dubna 2012 v 17:51 | K.
Tak, a jsem tady s konečným vyhodnocení SONB. Nebudu chodit kolem horké kaše a řeknu to hned. Vyhrála to Denushka s blogem http://hollywoood.blog.cz/. Pro Denushku mám tady diplom, klikací animovanou ikonu + 14 denní reklamu na našem blogu. Myslím, že to není zas tak špatné. ;)

Finále SONB!

30. března 2012 v 21:27 | K.
Tohle kolo se trochu zdrželo, kvůli našemu školním pobytu v horách. Ale i tak jsem si udělala čas a zveřejnila třetí, a již poslení kolo SONB! Teď se rozhodne, kdo má nejkrásnější a nejlepší blog. Pro všechny tři místa jsou dobré odměny.

1. Jane x)
2. Denushka ;)
3. Anušš

2. Kolo SONB!

18. března 2012 v 14:04 | K.
Vítám vás u již druhého kola soutěže o nejlepší blog! Nemusíte se soutředit jenom na design blogu, ale i na kvalitu článku, přehlednost menu, aktivita autora a tak dále. Jak jsem slibovala, v minulém kole vypadli čtyři soutěžící. Trochu to trvalo, než se hlasování ustálilo na čtyři s menším počtem hlasů. V prvním kole evidentně vedl Danny! Jeho, a dalších pět postupujících vítám v druhém kole soutěže. Takže můžete hlasovat a těšit se na další kolo. :)
Jak už jsem psala, nedám hlas, když mi někdo napíše. Dám hlas tomu, čí blog se mi líbí nejvíce. Ať je to fér.
Všechny zůčastněné a jejich blogy naleznete v celém článku.
Hodně štěstí!

1. Kolo SONB!

13. března 2012 v 12:40 | K.
Tak, a je tady slibované první kolo SONB! Soutěž bude rozdělená na tři kola. V tomto prvním vypadnou čtyři s nejnižším počtem hlasů. Kolo se ukončí asi po pěti dnech. Ale jelikož pak máme odzdravák, může se stát, že na to nebudu mít tolik času, a tak se kola prodlouží třeba o pár dní. Ale o to teď nejde. Přihlásilo se všech deset, tak soutěž můžu začít. Všechny zůčastněné a jejich blogy naleznete v celém článku.
Ale moc nechápu jednu věc. Proč holky, které pořádají tuhle soutěž, píšou, že dají hlas prvnímu, kdo si o něho řekne. Já to nedělám a to z toho důvodu, že si připadám jak ,,pořadatelka'', tak ta, která pro určitý blog hlasuje.Takže vyberu ten, který se mi bude líbit nejvíce. ;)

SONB - Soutěž o nej blog!

10. března 2012 v 13:27 | K.
Dlouho tady nebyla nějaká soutěž! Přemýšlela jsem jakou, ale sonb mi přišla nejsnažší a nejefektivnější. Beru prvních 12 přihlášených. Po prvním kole vypadnou čtyři, poté tři, a to už zbyde poslední vítězná trojka.. Může se přihlášit kdokoliv, nezáleží na věku ani délce blogování.

Samozřejmě, že pro výherce tady čekají i nějaké ty ceny!

Třetí místo - diplom.
Druhé místo - diplom a animovaná klikačka.
A první místo - diplom, animovaná klikačka a 14-ti denní reklama na našem blogu.

Do komentáře:
  • Jméno
  • Adresa blogu
Toď vše. ;) Takže se koukejte přihlásit! ;)

Borítóképek

Umístění soutěžících v soutěži o nejlepší píseň! :)

18. prosince 2011 v 14:51 | Karlíí
Takže je tady už definitivní mstění soutěžících v SONP. Ne jen první, ale i ostatní místa jsou super!
Ty songy si to opravdu zaslouží, jsou úžasné! Takže vyýherkyním srdečně blahopřeji a teď
už to samotné umístění a ceny!
Nejsem žádný rozený grafik, takže podle toho mějte prosím mínění. :))

Finále SONP!

12. prosince 2011 v 20:22 | Karlíí
Takže, je tady velké finále soutěže o nejlepší píseň! Řekla bych, že ty tři songy, které postupují, si to vážně zaslouží. Jsou to dobré, výrazné písničky, které mají právo tady být. :) Do tohoto kola, ale nepostoupila Selena Gomez se svou písní Love You Like A Love Song a Britney Spears zpívající Criminal. Aktvině hlasujte, protože jde o krásné web ceny:
1. místo - Diplom, animovaná klikací ikona, dvou týdenní reklama na našem blogu
2. místo - Diplom, klikací ikona
3. místo - Diplom

Tak a tady už jsou poslední tři účastníci! Tak dotoho! :)
 
 

Reklama
Reklama