Soutěže ^^

SOUTĚŽ!!!!!

11. září 2013 v 15:55 | N.
Skoro před rokem tady byla soutěž , která nebyla ani dokončena.
Teď doufáme že naše nová bude mít svého výherce.Uplně poprvé tato soutěž bude o věcnou cenu.
Pokud máte zájem více v celém článku :)
❤iwant❤ | via Tumblr

Výsledek SONN

23. září 2012 v 15:35 | K.
Už jsem to absolutně vzdala, úplně jste se na to vykašlaly. Do posledního kola jsem po vás chtěla libovolný výběr fotky, ale tu poslaly jenom dvě. Někdo si zrušil blog, další pozastavil.... Takže výsledek. Překvapivě, nejvíce hlasů dostala Niki z našeho Jukniseonline teamu. Nemůžu tady udělat reklamu na její blog, protože tento je její blog. :D Tak aspoň malou cenu ti předám. :)

Tumblr_lqwjel7kma1r2y1tso1_500_large

Prosím o hlas pro kamarádku

20. září 2012 v 21:59 | Niki♥
Ahojky tento článek je strašně na rychlo !!!!
Jen vás chci poprosit dejte hlas pro charlott tady:http://spoiled-wenches.blog.cz/1209/filale-sonb
MOOC vám budu vděčná!
582516_223087341152193_155041015_n_large
S pozdravem 
Jukniseonlien♥

SONN - 4. kolo

2. září 2012 v 15:24 | K.
Tohle kolo se o hodně spozdilo, protože jste se zkrátka na to vys*ali. Ale pak mě Niki přesvědčila, ať v tom pokračuju a donutila ostatní poslat fotky. :) Takže je tady další kolo, Valentýn!

Najdete nás? Vyhodnocení !

21. srpna 2012 v 20:07 | T
Před pár dny proběhla na blogu soutěž o to, jestli nás najdete schované v obrázku. Udělaly jsme to trochu těžší, aby nebylo tak snadné vyhrát. ;) Tady je řešení:

Najdete nás?

19. srpna 2012 v 20:49 | T.
Máme pro vás takovou malou soutěž. Vyfotily jsme tuhle fotku u Niki na chatě. Někde v téhle fotce jsou schované 3 z nás a na vás je, abyste nás našly. Až nás uvidíte, do komentářů napište např. B4, E6, G3. První se správnou odpovědí dostane na týden reklamu na našem blogu a diplom :).

SONN - 3. kolo

11. srpna 2012 v 18:49 | K.

Zdravím. :) Omlouvám se, že tohle kolo mělo být už dřív, ale byli jsem u Niki na chatě, Terka s Niki daly články, pak to video... Ale teď už je tady třetí kolo SONN! Jedny nehty měly velký náskok a další tři měly hlasů stejně. :) Koukněte na výsledek dalšího kola v celém článku, přehlídku nehtů tohoto kola a zadání do kola dalšího! ;)

SONN - 2.kolo

4. srpna 2012 v 13:48 | K.

Tohle kolo mělo být už včera, ale nevyšel mi čas, takže je dneska. Tím lépe pro vás, alespoň jste si mohli nějaký ten hlásek ještě obstarat. :) Jsem ráda, že jste se dobře zapojili a pořádně hlasovali. U dvou soutěžících je hlasování momentálně nerozhodné, ale to ještě nic neovlivňuje. Všechna hlasování se budou sčítat.V minulém kole jste mi už posílali obrázky do zadání zvířecí vzory, či zvířata. Tak a jsou tady.
Výsledky předchozího kola, poslané obrázky soutěžících a zadání do dalšího kola naleznete pod perexem.

SONN - 1. kolo

31. července 2012 v 10:44 | K.

Tak a je tady první kolo soutěže o nejlepší nehty. Přihlásilo se vás sedm, což je přijatelné, aby se to nepletlo. Kol bude více než pět. V tom dnešní se bude hlasovat o nejkrásnější nehty s letním motivem.
Neude se vypadávat, body ze všech kol se budou sčítat. :) Ceny později upřesím, nejsem ještě rozhodnutá.

Registrační kolo SONN

29. července 2012 v 21:31 | K.

Reakce na předchozí článek byly v celku kladné, takže soutěž začne. :) Ještě jednou to zopakuju; v každém kole půjde o jiný styl nehtů, obrázek mi vždycky vložíte do komentu s přezdívkou a blogem. Vypadávat se nebude, jednotilvé hlasy v hlasování se u každého soutěžícího budou dohromady sčítat.
Kol bude minimálně pět, tak doufám, že zůstanete až dokonce. :) Vaše body se vždycky budou sčítat a nikdo vypadávat nebude. Nehty můžou být jak vaše, tak z internetu, to záleží na vás.

Do komentářů:
  • Přezdívka
  • Blog
  • Internetový odkaz na obrázek nehtů

V tomto kole posílejte obrázky s letní tématikou! :)

Tak do toho!
 
 

Reklama