Různé

Vánoční dárečky!

22. listopadu 2012 v 16:39 | Niki
Hi♥
♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-♥-
Blíží se zima a začíná taková ta vánoční nálada. Já osobně ji miluju !
Určitě vás štve, že třeba nic nemůžete v obchodě sehnat, je to drahé nebo se vám vůbec nikam nechce,
protože víte, že to co hledáte, je vyprodané.
Chci vám poradit, co je výhodné:
  1. Nikdy nekupujte o měsíce dřív, protože pak to vše bude v 50% slevě čili polovina ceny dolů(nejlépe 2 dny před Š.d.)
  2. Když nikam nechcete chodit, proč nevezmete počítač a nepodíváte se na internetové stránky obchodů? Lechce je najdete, vyberete, zaplatíte a máte nakoupeno a to z pohodlí domova. Není to výhodné? ;) (stránky vám dám do celého článku ,ty nejpopulárnější)
  3. A co kosmetický poradce, jako například Avon a Oriflame? Vždy se něco najde, nějaká sada, která vás výjde třeba za 200, ale pořídíte 5 věcí. Určitě někoho znáte, kdo si takto přivydělává. U mě je to: Oriflame - Denča členka jukniseonline a Avon - Maruška (spolužačka).
Tumblr_mdje88dwos1qj1ns7o1_500_large

Otázky do 4. videorozhovoru !

17. září 2012 v 19:47 | D.
Ahooj :) Chystáme se udělat 4.videorozhovor. Doufám , že máte radost!:D Takže do tohohle článku musíte:D psát otázky do videorozhovoru. A zkuste nějaké co tu ještě nebyli jako byli třeba: Kolik vám je,na jakou chodíte školu a tak:) Aby ty videorozhovory nebylo pořád o tom stejném:)
více fotek v c.č.

INSPIRACE: Lapače snů

17. srpna 2012 v 23:59
Náhodou, vám se nelíbí lapače snů? Nemyslím jenom ty opravdové, ale třeba na mobilu jako design, na triku nebo jako doplněk? ;)

Tumblr_lyvxbbllip1qi23vmo1_500_large

Breaking Dawn-parodie

15. srpna 2012 v 16:12 | Niki♥

Zdravím!

Jak si můžete všimnout tak v horní liště je vzkaz s tím že odjíždím. Proto ještě teď kdy jedu za hodinku na letiště rychle píšu článek.Vůbec jsem nevěděla o čem a pak jsem si vzpoměla na jednu velice vtipnou parodii tak si ji pusťte :-***

ČAO ZA 14 DNÍ!

Twitter

14. července 2012 v 20:03 | T.
Poslední dobou se tento trend pořád rozšiřuje. Jestli jste ještě o této stránce neslyšeli, i když takový člověk se v dnešní době asi už těžko najde, tady je článek, který vám o této stránce snad aspoň trochu řekne.
Twitter je stránka, která je v mnohém podobná facebooku, avšak v mnoho věcech rozdílná.
Založíte si účet a "followujete" lidi, jejichž život vás zajímá. Nejčastěji si zakládají lidé twitter aby "followovali" neboli odebírali jejich oblíbené celebrity. I u mě tomu tak bylo. V té době jsem hrozně milovala 1D a kvůli nim jsem si twitter založila. Postupně si založily twitter i ostatní holky z Jukniseonline a navzájem jsme si tam psaly a tak.
Twitter je lepší v tom, že followujete opravdu jen lidi, které chcete. Není to jak na facebooku, kde máte na zdi příspěvky od lidí, které nesnášíte. Já vím, že si ty lidi které nesnáším, nemám přidávat, ale řekněte mi, jestli na tom nejste stejně i vy.

více v cč. + odkaz na naše účty

Zdravé opalování

7. července 2012 v 22:10 | K.
Nenávidím ty kecy čtyřicetiletých redaktorek, které píšou do dívčích časopů, jako třeba tohle: ,,Krásná, když je opálená? Já si to nemyslím!'' Co je tohle za kec? Mě přijde tak trochu divné být v létě celá bílá a neopalovat se. Samozřejmě, že je pěkné, když je člověk opálený, nebo snad ne? ;)
Tumblr_lw4fbmxsav1r0odnzo1_500_large

Pretty Little liars.

7. června 2012 v 17:05 | d
ahoj,s holkama jsme se poslední dobou začali dívat na pretty little liars, možná to znáte , my se na to díváme na zkouknito.cz ;)Stačí do vyhledávače napsat Pretty Little Liars 1x01. Myslím , že to tam ani v češtině není, my se na to díváme anglicky s titulkama , a ještě je to tam jenom v angličtině.
je to Příběh nejlepších kamarádek , které vedou nermalní teenegrovský život až do noci, kdy zmizí jedna z nich, Alison. Pak začnou ty ostatní přijímat zprávy od anonymně s podpisem "A", která/ý zná všechny jejich tajemství.Náhle se jejich perfektní svět začne komplikovat a lži i tajemství ohrožují vše co jim je drahé ... včetně jejich životů.

HANNAH .................. EMILY ..................... SPENCER .................. ARIA .....................

Přehled dívčích webů

3. června 2012 v 13:29 | K.
Je plno dívčích domén a webů. Koukla jsem na 5 nejznámnějších a porovnala je. Hodlotila jsem design, články a možnost komentování.. :))
Fotky na nástenke

30 000 ! :*

13. května 2012 v 18:51 | Teri
Tumblr_m2wi4bgowy1ruu8ueo1_500_large
Dneska přesně v 18:35 jsme překonaly celkovou návštěvnost 30 000 ! Moc vám děkujeme. Oproti minulému roku se nám návštěvnost rapidně zvedla. 1.2.2012 jsem ještě fotila toplist s 20 000 a teď jen o pár měsíců později toto. Sice teď po té menší pauze už to není, co to bývalo, ale začínáme zase stoupat, což nás velice těší. Ještě jednou velice děkujeme :*.

:PPP

21. února 2012 v 15:02 | Niki
Ahojky,
takže v první ředě bych se chtěla omluvit za to že jsem nenapsala článek..jaksik jsem se nedostala na notebook..:))

Tak a co se dneska dělo!?

NIC

Takže v podstatě nevím ani o čem psát:D
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ne!Včera jak jsme čekali na odpoledky jsme se fotili takže přecejen něco mám..:D
Ale to až v c.č.
 
 

Reklama