Různé

Top five in summer

22. srpna 2013 v 9:00 | d
Sice je už skoro konec léta (oh got jen dva týdny!),ale myslím že neí blbé,když udělam top 5 in summer.Kdyby někdo z vás nevěděl o co jde,tak v rychlosti vysvětlím.Je to pět věcí,prodduktů,které za léto nejčasteji použivám,využívám.

5. videorozhovor ! Ptejte se !

12. srpna 2013 v 13:14 | t
A je to zase tady. Konečně máme všechny čas, a tak se můžeme sejít a snad natočit i nějaké videa. Na jedno si ale určitě čas uděláme, a to na 5.videorozhovor. A vy můžete k tomuto článku psát otázky, na které pak ve videu odpovíme. Nebudu zdržovat, ptejte se. :)

Mých 8 nejoblíbenějších her pro Android !

9. srpna 2013 v 16:13 | T.
Určitě se vám někdy stane, že se nudíte a nutně se potřebujete nějak zabavit. Jedna z možností, je koukat na nějaký seriál. O seriálech, které doporučujeme, jsme psaly tady. Další možnost také může být zahrát si v mobile, nebo i v tabletu, nějakou hru a to bude téma dnešního článku.
Tumblr

Things to remember

28. července 2013 v 12:00 | T.
Včera jsem projížděla tumblr, no projíždím ho vlastně každý den několik hodin, ale to je jen detail. :D Narazila jsem tam na jeden post, který mi přišel hrozně super, a tak jsem si řekla proč ho nepřeložit do češtiny a nedát ho i tady na blog. Sice to není náš obvyklý styl článků, ale přišlo mi to dost zajímavé a určitě jste aspoň některé z těchto rad neznali a v budoucnu je využijete. :)

dreαм oғ pαrαdιѕe

  Péče před nalakováním nehtů

  27. července 2013 v 18:57 | K.
  Když si jenom tak vezmete lak a nalakujete si nehty, tak vám moc dlouho nevydrží a nehty potom taky nebudou moc hezké. Mám pro vás několik tipů co dělat před nalakováním nehtů. :)
  barbie roze

  top body for summer

  21. července 2013 v 13:28 | d
  Někdo napsal na náš ask.fm,jestli bych nechtěla udělat článek o tom,jak zpevnit tělo.Proč ne? :) Je to dobrý nápad,ale necvičím na celé tělo.Ale projela jsem internet,různá videa a fitness časopisy a naschromáždila hodně informací a snad užitečných rad.Jsou letní prázdniny a snad každá holky by chtěla pěknou postavu do plavek.Ale štíhlá a pevná postava,to nejde jen lusknout.Musí se pro to něco udělat.Dám vám tady tipy,které patří mezi nejrozšířenější a (snad) nejspolihvější.

  Summer shake

  13. července 2013 v 22:14 | K.
  Ahoj, chci se s váma podělit o nápad na super drink na léto. Dělám si ho celkem často a je prostě skvělý. ;)
  Space Bound | via Tumblr

  Náběr affs !

  11. července 2013 v 14:15 | T.
  Nějak jsme se nad tím nezamýšlely, ale teď nám došlo, že mít jen 4 affs je vlastně strašně málo. :D Chceme to změnit a naás seznam affs rozšířit, tak jestli máte zájem, stačí jen pod článek napsat:
  1. Jak si vás máme zapsat
  2. Adresu blogu
  A my se vám ozveme, jestli vás bereme. :)
  Classy blog

  12 seriálů, které stojí za to zkouknout!

  3. července 2013 v 11:37 | T.
  Keep Calm and What Your Favorite Series
  Ahoj, svůj volný čas často trávíme sledováním seriálů. Já vím, velmi produktivně využitý čas, ale tak nevadí. :D Sestavily jsme žebříček dvanácti našich nejoblíbenějších plus jsme ke každému přidaly svůj názor na ten určitý seriál. Ne na každý seriál se díváme všechny, ale to neznamená, že nemůže být super. ;) Už nebudu zdržovat a půjdeme přímo k žebříčku, který je seřazený podle abecedy ne podle toho, jak máme daný seriál rády.

  Která místa byste měli určitě navštívit...

  3. ledna 2013 v 20:39 | K.
  Sice je na to ještě brzo, ale i tak někteří z vás už určitě přemýlejí, kde by se chtěli někdy v budoucnu podívat. Navrhnu zatím jen Evropu, jinak by to bylo na dlouho! :)
  Tumblr_mfypg65bcm1r1lvmxo1_500_large
   
   

  Reklama