Různé

Get ready for Halloween ! ☠

11. října 2013 v 15:38 | T.
Sice se správně v Česku Halloween neslaví, ale stalou se vlastně už takovou tradicí, že ho stejně někteří lidé oslavují. Mě osobně mrzí, že není Halloween záležitost ČR, protože se mi tento svátek strašně líbí a vymýšlení kostýmů, strašidelné zdobení pokojů a zvláštně vypadající jídla, i když jsou ve skutečnosti dobré, je přece super! :D Určitě nejsem jediná tohoto názoru a tak mě napadlo, že bychom mohly udělat takový "miniprojekt" GRFH článků, týkajících se příprav na Halloween, klidně i Halloweenské párty, kterou si můžete uspořádat třeba s kámošema. Věřte mi, fakt to stojí za to, hned bych šla na nějakou znova. :D Dneska to bude jen takový ispirační článek, příště už nějaké ty tutoriály, recepty, diy a jiné. :))
Endless Mystery

Cestovní wishlist

6. října 2013 v 19:58 | Nikol
Ahoj,
takže v dnešním článku vám chci ukázat můj cestovní wishlist .
Jsem totální cestomil , takže by jsem chtěla navštívit snad všechny země.
Jdeme na to!
Keep Inspired your self | via Tumblr


wanderlust

4. října 2013 v 18:44 | d
Ahoj,tenhle článek píšu v rychlosti,takže se předem omlouvám za chyby.
Dneska jsem se viděla s Terkou po dlouhé době,myslým že 14dní.jupii.6ádné ftoky nemáme a myslím,že jsme si ani nic zajímavého nekoupily co by stálo za zmínku:D. Takže tohle bylo tak celkem od tématu.
Chtěla jsem vám předstvit další stránku a to WANDERLUST.Naleznete zde různé čelenky,sponky a ruzné doplnky do vlasů
.
Vše je v květinovém motivu ála Lana Del Rey.Takže všichni co máte/i nemáte rádi Lanu (kdo by neměl?) kliknětě ZDE určitě něco pěkného odbjevíte a ti,kteří mají rádi květinové vzory klinětě ZDE a určitě tak stejně něco pěkného objevíte a ti co nemají rádi květinové vzory ani Lanu Del Rey tak kliknětě ZDE,protože až si prohlédnete zboží tak si ho určitě zamilujete:):D

tak a já se jdu dívat na the vampire diaries :D

Favourite apps : September 2013

3. října 2013 v 8:00 | T.
Nedávno jsem dělala článek o mých oblíbených hrách. V poslední době, jsem si však do tabletu stáhla i plno jiných aplikací a her, o které bych se s vámi chtěla podělit. Aplikace typu: Facebook, Tumblr, Twitter tam nezapočítávám, jen aplikace, které opravdu nejsou velmi známé. Android má většina z vás, takže doufám, že tento článek bude aspoň někomu užitěčný. Napadlo mě, že bych mohla dělat takové články častěji, ne přímo každý měsíc, ale aspoň jednou za dva měsíce bych to mohla stihnout. Články nemusím psát jen já, klidně se o své oblíbené aplikace mohou podělit i holky. :) Mohly bychom natočit i video typu what's on my phone tag, kdyžtak napište do komentářů, jestli by vás co máme v našich mobilech zajímalo.
Untitled

Wishlist

2. října 2013 v 18:20 | N.
Ahoj,
v dnešním článku vám ukážu nějaký ten můj wishlist.
Tak jdeme na to!
wishes

Jak lépe vstávat?

29. září 2013 v 19:03 | K.
Pokud ráno všechno stihnete, hned se budete cítit líp po celý den od rána do večera. :)

PARODY key of awsome

28. září 2013 v 16:57 | d
Nedávno jsem viděla jednu parodii na píeśničku we cant stop od Miley Cyrus.Přišla mi vtipná a já moc fanoušek parodii nejsem :).Jestli jste viděli oficiální videoklip od Miley Cyrus a budete tomu aspon malinko rozemut,tak vám to určitě vtipné příjde.Když tomu nebudete rozumět myslím že jsem někde viděla na to i titulky,ale to fakt nevím.
Nevím co bych k tomu ještě napsala,at si to užijete a určitě se podívejte na další parodie od key of awsome,určitě stojí za shlédnutí.

Svačiny do školy

23. září 2013 v 19:48 | K.
Stejně jak snídaně, tak i svačina je důležitá pro povzbuzení do celého dne. Když vám kručí v žaludku, tak jste většinou nervózní nebo dokonce naštvaní,t eda já jsem určitě. :D Ale někdy prostě nemáte chuť na rohlík se sýrem nebo jaablko. Bude to chtít trochu práce a času, ale zato budete svačit rádi. :)

Nyanko Burger Kitty Bento | Flickr - Photo Sharing!


Složení:
 • Vydatnější svačina
  Bude to něco, co vás zasytí, někdy i nahrazuje oběd. Určitě si zkuste připravit něco většího. Třeba bagetu s plno dobrýma věcičkama uvnitř a nebo, pokud máte chuť a čas, si uvařte nějaké těstoviny. Variant je strašně hodně.
 • Ovoce
  Ovoce má plno vitaminu a nakoupnou vás do nového dne (hodiny :D). Navíc budete mít radost, že jste udělali něco dobrého pro své tělo.
 • Něco na zub
  Malé povzbuzení se hodí vždycky, takže si s sebou vezměte třeba nějaké zdravé krekry, kus hořké čokolády nebo tak něco. :)
 • Pití
  Pokud mám čas, tak nosím do školy dvě láhve. V jedné je obyčejná voda a v druhé jakékoliv pití; džus, voda se šťávou nebo čaj. Pitný režim je stašně důležitý. :))
school lunch | via Tumblr

Pro inspiraci nějaká videa. :)

5x5 inspiratin

30. srpna 2013 v 14:23 | d

Tenhle článek jsem viděla na jednom bogspotu.Přišel mi zajímavý,protože jsem viděla články jako ''obrázky co mě inspurují'' , ''before i die'' ale 25inspirativních obrázků zatím moc ne.Rozhodla jsem se ho udělat,protože podobný článek na blogu tu dlouho myslím nebyl. Doufám,že se bude líbit.Zítra víkend a pak zase začne škola :(

Hodně inspirace vidím v celebritách jako je Cara,Ashley,Leighton nebo v zahraničních blogerkách jako je Erica,Aurora nebo Kristine.Dále ji hledám na tumblr nebo wehearit. Zároveň se chci omluvit za krátký článek,protože ta koláž mi zabrala něco přes hodinu a půl a nic víc mě k tomu nenapadá :/.

zdroj obrázků

WEB TIP

26. srpna 2013 v 14:19 | d
Ahoj,narazila jsem prostřednictvím jednoh mojeho oblíbeného blogu jednu boží stránku.Mají tam poměrně levné věci.Doplňky nepekračují hranici 100,-.Takže si to můžou dovolit i ti finančně nároční :).


Hodně mě překvapily tvářenky od kosmetiky MUA,přemýšlím,že si nějakou objednám. Co mě dále hodně a mile překvapilo,že prodávají náramky,naušnice i náhrdelníky FOREVER 21 za super cenu a dále lip butter od nivea,které se do česka zatím nedostaly.

Zarazilo mě ale,že je hodně zboží vyprodáno :/ Takže doufám,že zase co nevidět dorazí :)
Co si myslíte o téhle stránce,taky vás mile překvapila jako mě?
Myslím,že si taková stránka zaslouží potlesk nebo aspoň like na FB.Níže naleznete linky.

 
 

Reklama