Různé

Clothing and beauty HAUL

17. května 2014 v 17:00 | T.
Normálně bych tady asi tento článek nedávala, protože jsem si moc věcí nekoupila a taky nejsou nějaké moc zajímavé, ale já prostě nechci nechat tento blog "padnout" a chci zde i nadále přidávat články, protože i přesto, že jsme nepřispěly už skoro měsíc, pořád ho navštěvuje přes 600 lidí týdně, za což jsme nesmírně vděčné. Ale k haulu. V dubnu jsem byla na týden na takovém projektu v Maďarsku, kde jsme museli spolupracovat s mladými lidmi z jiných zemí. Byla to skvělá zkušenost, točili jsme například i své krátké filmy, na které tady měli opravdu skvělé vybavení (zelené plátno, různé světla apod.), o kterých si můžu nechat jen zdát. Jeden den jsme navštívili Budapešť, kde obchody bohužel stály celkem za nic, takže jsem si koupila jen tričko (které se mi ani moc nelíbí) a lak.

Rychlo-info-USA ČLÁNEK!!!

24. března 2014 v 20:42 | N.
Zdravím , dneska jsem omdlela 3x ve škole , pecka , ale o tom ten článek nebude, nějak jsem se dostala domů dřívě , proto jsem se dívala na mixxxer ( očko), kde říkali o nějaké soutěži s Maybelline , kdo má rád kosmetiku a kdo si chce splnit American dream .. jak jsem slyšela ''KOSMETIKA'' začala jsem vnímat a následně to american dream .. celkem jsem nechápala .. hned jsem se v mobilu dívala o co vůbec přesně go , pochopila jsem , že se máte vyfotit s vaší oblíbenou Maybelline řasenkou ( jakoukoliv) , pak utvořit nějakou koláž z fotek a možná vás vyberou , podle mě to za pokus stojí , celkem by jsem do toho šla , ale mám přesně 5 řasenek a nevím , která je ta top ( asi rocket , ale i one by one ...VŠECHNY :D) .., a navíc stále čekám na svůj american dream od rodiču . Jinak ten pobyt je v New Yourku na 1 měsíc přes prázdniny ... vážně to je lákavé a řekla jsem si , že to dám na blog , protože plno z vás se nejspíš do USA ani nemá šanci podívat a toto , by byla mega čistá náhoda :P ... No nic !Tady! je odkaz kde se přihlásit. Pokud se zapojíte tak Good Luck ! Budete to potřebovat ;)
NYC♥

TBT songs

15. března 2014 v 11:34 | d
Poslední dobou se vracím ke starším písničkám, k bývalým ''hitovkám''. Rozhodla jsem se udělat článek na toto téma tbt. Doslovný název tbt je throw back thursday. Throwback ''navrát'' často používané spíš na instagramu jako hashtag, ale to už odbočuju. #nevermind

Favorite apps : March

11. března 2014 v 20:33 | T.
Dneska jsem tu s článkem, ve kterém vám doporučím pár aplikací z mého tabletu, jak jsem to dělala už v minulosti (třeba tady). Některé aplikace znám už delší dobu, ale ještě jsem se o nich nikdy na blogu nezmiňovala. Mám tablet s Androidem, v mobile mám Windows, kde jde v obchodu aplikací vybírat ze značně menšího výběru, ale kdyby jste chtěli, mohla bych udělat i článek týkající se mých oblíbených aplikací na Windows. A omlouvám se za ty reklamy, které se mi objevují ve screenshotech, mělo mě napadnout vypnout si Wifi. :/ A taky se omlouvám za to divné formátování článku, nevím, co s tím je, ale nechci se s tím otravovat další hodinu.
moje nádherná tapeta a taky jen tak pro představu čas, kdy jsem začala pracovat na tomto článku

4 tipy na zajímavé webové stránky

27. ledna 2014 v 11:00 | T.
Našla jsem pár docela zajímavých stránek na netu, a tak se dnes chci o ně s vámi podělit. Některé z nich možná znáte, ale určitě se najde nějaká, o které dosud nevíte. Nejsou to žádné stránky, bez kterých by jste nepřežili, ale můžou vás aspoň na chvíli zabavit. :)
Daily Glamorous | via Tumblr

Co dělat, když se nudíte

25. ledna 2014 v 22:46 | K.
Čauky, připravila jsem si takový krátký článek o tom, co můžete dělat, když je doma zkrátka nuda. :) Možná, že si ze seznamu nic nevyberete, ale mně to vždy pomůže. ;)
BORING | via Tumblr

Home inspiration

10. ledna 2014 v 21:00 | K.
Zdravím, právě jsem přijela z lyžáku a nemám nic jiného na praci, než se učit a učit, ale nějaké fotky vyfotím, takže příště tady bude více plnohodnotnější článek.
WHITE | via Tumblr

Jak uklidit svůj pokoj?+ tipy na organizování věcí v něm

8. ledna 2014 v 19:45 | T
Jo, asi si řeknete, že to je fakt skvělý nápad na článek, ale ve skutečnosti, se určitě každému hodí pár tipů navíc. :) Při pohledu do mého pokoje mě napadlo, že jsem na youtube viděla někoik videí, které se týkaly tohoto tématu, tak jsem se rozhodla o ně s vámi podělit. Jsou tam i tipy na různé DIY úložné nápady, některé z nich jsem použila i v mém pokoji.
....♥
v c.č. jsou zmiňované videa. :)

Vídeň

31. prosince 2013 v 11:27 | N.
Jak už jsem psala u nákupů ve Vídni , dám sem fotky , památek atd... Vídeň je opravdu krásná :)

Co jsme dostaly k Vánocům - Kája

29. prosince 2013 v 17:15 | K.
Čauky, náš stromeček vyfocený nemám, protože ho nikdy nefotíme, vždycky je ozdobený prakticky stejně. :D
Tumblr
 
 

Reklama