Outfity podle celebrit

Outfity podle celebrit : Eleanor Calder

6. srpna 2013 v 20:49 | T.
Omlouvám se, že píšu až tak pozdě, ale měla jsem dneska na pilno. Byla jsem s Denčou na bazéně, kde jsme se právě i o tomhle typu článků bavily, a pak jsem šla ještě s rodiči na večeři, kvůli oslavě mých zítřejších narozek. Ale zpět k článku. Fotky jsou focené až večer, takže světlo asi není ideální. Vůbec se to v těch dlouhých kalhotách nedalo vydržet, myslela jsem že se tam roztopím. Náramky má Eleanor vidět na fotce s jiného úhlu, kdyby měl někdo potřebu zkritizovat, že náramky na sobě nemá. :D Podobný outfit jsem tu dávala nedávno, ale nestává se mi tak často, abych měla oblečení, které bych mohla do téhle rubriky zařadit, takže jsem na to kašlala. :)
košile - Primark
kalhoty - Pimkie
boty - CCC
brýle - Primark
náramky - Ann Christine, Tally Weijl

Máte na nás jakékoliv otázky?Napište nám na ASK!

Outfit podle Miley Cyrus

10. července 2013 v 20:37 | d
Napadla nás taková věc,teda Terku napadla,že bychom mohly udělat outfity podle celebrit a snažit se je aspoň malinko napodobit!:D Líbí se vám taková rubrika?

První jsme se rozhodly udělat podle Miley Cyrus.Outfit je celkem jednoduchý,ale moc pěkný.Pokusila jsem se ho naposobit,tak snad se mi to aspoň trošinku povedlo.Posuďtě sami:). Taková ne-nutná otázka,podle jaké celebrity byste chtěli další outfit?
takže nedržím mobil jako ona protože jsem na něj fotila (jak kvalitní)
 
 

Reklama