Our Outfits

Outfit- urban style

1. března 2014 v 19:25 | N.
Pro dnešek si dáme takový ten outfitový článek , který je tak trochu inspirován Amerikou
( protože tak chodí holky v Americe?:D)
Neříkám , že je to nějaký luxusní outfit , ale je pohodlný a celkově se mi líbí. Jdeme na to :)

'Prosincový' oufit - Denisa

30. prosince 2013 v 21:45 | d
Zase muj oufit:(. Já vím je to blbé,ale jsem na horách a není tu zrovna dvakrát dobrý singál a moc možností jak udělat zajímavý článek tady taky není.Mám s sebou ale foťák,kde jsem našla nějaké fotky,které půjdou snad použít. Ještě musím podotknout,že jsme ty fotky nefotila záměrně na tenhle článek,takže tam žadné detaily šperků,bot a kabelky nehledejte:).

Podzimní outfit

1. listopadu 2013 v 19:53 | T

Ve středu tu Niki dávala její outfit, dnes jsem tady já s tím svým. Ignorujte ty ponožky, vím, že se k tomu absolutně nehodí. :D

Outfit - Ven s kámoškou

30. října 2013 v 13:32 | N.
Ahoj, jak už Terka zmiňovala, dnes tu dávám outfit z nedělního focení :)
Fotky jsou -> zde

Spiky outfit

19. července 2013 v 19:20 | T
Právě jsem na dovolené, no sice se už zítra vracím, ale stejně jsem kvůli tomu neměla moc času na psaní článků, a tak mám tady další outfit. Koupila jsem si nové boty, které jsem vlastně měla vyhlídnuté už z květnové návštěvy Něměcka. Byly focené večer, protože jsem vždycky celý den pryč, tak se už předem omlouvám za možné špatné osvětlení. Normálně k tomuto outfitu nosím černé kraťasy, ale bohužel je s sebou na dovolené nemám.

Letní outfit - Terka

7. července 2013 v 17:08 | T.
Včera jsem se byla projít v parku a vzala jsem si tenhle jednoduchý outfit, který je teď můj oblíbený. Skládá se z kraťas v mé oblíbené mentolové barvě a bílého tílka.

OUTFITS

28. dubna 2013 v 18:54 | d
Ahoj
Byly jsme s Terkou v pátek venku a rozhodly jsme se,že nafotíme outfity,protože takový článek tady dlouho nebyl a přišlo nám to po dlouhé době zajímavé.Fotky jsme fotily u Nové Karoliny,a bylo celkem vtipné,když nás procházející lidé viděli se fotit :D Byl to skvělej den! Snad se vám článek bude líbít a nakonec bych se vás chtěla zeptat,jaký typ článků máte nejradši?Byly bychom rády,kdyby jste nám napsaly třeba do komentářů nebo na ask odpovědi na otázku,určitě bychom z toho něco udělaly,můžou by být i nápady na videa :)

Košile

19. října 2012 v 14:04 | Nicole♥

Ahoj:)

Tak jsem přemýšlela o čem by jsem mohla napsat článek!Až teď mi to došlo..Podívale jsem se na sebe a viděla jsem košili (wow:D) a vlastně i všera jsem měla košili . Takže košile ačkoli jsou tenké jsou užasné. Mám je strašně ráda jsou mi sympatické i když nevím proč?:DD
532286_497302440285338_1448475382_n_large

Outfit- Terka

6. srpna 2012 v 18:45 | T.
Ahoj, napadlo mě po dlouhé době něco přidat do rubriky Our Outfits, a tak tady dávám můj včerejší outfit. Není nějak vyjímečný, ale mě se líbí ;).
Košile : Lindex
Tílko : Clockhouse
Kraťasy : H&M

Trojitý outfit.

24. ledna 2012 v 18:02 | Teri
Tak takhle jsme byly dnes ve škole oblečené. Dáváme to tu hlavně protože jsme byly včera společně nakupovat a tam si tyto věci koupily.
Takže jako první Niki. Koupila si nový černý svetřík a náhrdelník. Taky košili, ale tu bude mít ve škole až zítra.
S Denčou jsme si koupily obě stejný svetr a bylo nám to naprosto jedno, protože jsme se do něho zamilovaly :D Pak si ještě Denča koupila náhrdelník, i když stejný jako Niki. Musím zase uznat, že za takovou úžasnou cenu bych taky neváhala kdyby tam byly tři. :D
A na poslední fotce já s novým nátělníkem. Měla jsem si vzít ještě nějaký náhrdelník, ale na svetru mám ještě takovou placku, i když nejde vidět, s kterou to nevypadalo dobře. Plus mám ještě ten svetr.
My jsme s nákupem spokojené. :)
 
 

Reklama