Naše Filmy,Videa

5.videorozhovor!

18. prosince 2013 v 15:46 | T.
Konečně se mi ho povedlo nahrát na youtube! Už nikdy nesmíme točit tak dlouhá videa, můj počítač to nezvládá. Nechápu, proč je ta kvalita tak špatná, ale znova se mi to nahrávat fakt nechce, strávila bych nad tím zase celé odpoledne. Videorozhovor je točený o prázdninách, ale zveřejněný bohužel až teď, takže bychom možná na některé otázky odpověděly jinak. Nebudu to okecávat, více ve videu. :)

Would you rather TAG

26. října 2013 v 11:06 | T.
Jsme tady s dalším videem ! Točily jsme ho už o prázdninách, ale pořád jsme ho nestihly nahrát. Tady to video je fakt takové krátké a rychlé, ale nahrály jsme ho i tak. Jinak příští týden se zřejmě konečně můžete těšit na videorozhor. :)

Video - SÁZKA č.2

19. října 2013 v 17:10 | N.
Ahoj :)
Už je to nějaký ten pátek , co jsem tu psala že bude sázka 2 !
Bylo to o 168 komentářů -> TADY
Tady je výsledek :D

Dejte si to do HD!

Terčiny patnáctiny - VIDEO !

19. srpna 2013 v 7:00 | T.
Jak jsme slíbily, tak pro vás máme po celkem dlouhé době video! Je to zase oslavové video, ale když už jsme to točily u nás všech, nemohly jsme to vynechat ani tentokrát. Dostala jsem úžasné dárečky, můžete se těšit na článek, ve kterém vám o nich řeknu něco málo víc. Také se můžete těšit na záplavu videí. Tentokrát jsme nebyly lenivé a natočily asi 4 videa + máme ještě nějaké naplánované. Teď už k tomuhle videu, kdyby jste se zase ptali na písničku je to Heartbreak Girl od 5 Seconds Of Summer. :)
Máte na nás jakékoliv otázky? Napište nám na ASK!

Niki slaví zítra narozky!

23. července 2013 v 18:35 | T.
Zítra slaví Niki narozeniny! Oslavu pořádala však už v pondělí, protože to byl jediný den, kdy jsme měly všechny čas. Takže jak je už naším zvykem, oslavu jsme zdokumentovaly a vzniklo tohle krátké video. Jinak s celým jukniseonline teamem, přejeme už předem všechno nejlepší k narozkám Niki. :)
Máte na nás jakékoliv otázky?Napište nám na ASK!

Kájina oslava narozenin - VIDEO

22. června 2013 v 17:16 | T.

Strašně dlouhou dobu jsme nenatočily žádné video a teď to napravujeme. Jak už jste se na blogu mohli dočíst, Kája slavila patnáctiny, a tak jsme z oslavy, stejně jako u Denči, udělaly video. Natočily jsme ještě jedno, ale je dost nepovedené, tak se musíme ještě rozhodnout, jestli ho tady dáme nebo ne. :D

Máte na nás jakékoliv otázky? Napište nám na ASK!

Denčiny patnáctiny - VIDEO!

19. dubna 2013 v 14:14 | T.
Jak už jsme psaly, Denča oslavila nedávno patnácté narozeniny. Udělala takovou menší oslavu. Pak jsme vyrazily ještě na brusle, na kterých jsem stála poprvé v životě, takže se mi prosím nesmějte. :D
DEJTE SI TO DO HD!
Máte na nás jakékoliv otázky? Napište nám na ASK!

Sleepover

26. února 2013 v 16:58 | T.
Ze soboty na neděli jsme všechny spaly u kámošky Niki V. Vzniklo tak z toho další "přespávací video" :D Je to krátké, nezabere vám moc času ho zkouknout, tak to snad obětujete. ;)

DEJTE SI TO DO HD!
Máte na nás jakékoliv otázky? Napište nám na ASK!


Veselé Vánoce!:)

24. prosince 2012 v 13:03 | Niki
Ahojky zlatíčka :D
-dnes mám opravdu dobrou naladu:)
Přeně jako minulý rok vám přejeme krásné vánoce formou videa(samozdřejmě i štastný nový rok)
No a pokud nemáte nápady na vánoční sms tak v celém článku máte pro inspiraci :)


Advent Calendar Challenge

6. prosince 2012 v 19:38 | T.
Ahoj, dneska jsme v jídelně dostávaly adventní kalendáře a tak nás napadl nápad na video. Řeknete si, že sníst celý adventní kalendář na posezení, asi není nic extra, ale kdyby jste ho zkusili, změnili by jste názor. NESNÁŠÍME POLSKOU ČOKOLÁDU! A po dnešním dnu ještě stokrát víc!

Dejte si to do HD!

Máte na nás nějakou otázku? Zeptejte se na formspringu !
 
 

Reklama