My

Hlas ČeskoSlovenska :* Viděly jsme je naživo,nechaly jsme si je podepsat a pokecaly jsme s nimi! Velký report!

2. června 2012 v 21:02 | Teri
Dnešek bych vážně označila za jeden z nejlepších za poslední dobu! Nejsem takový ten typ, který šílí z show typu Superstar a tak, ale dneska jsem se fakt bavila. Vydaly jsme se na autogramiádu+koncert finalistů z Hlasu ČeskoSlovenska. Domlouvaly jsme se s Nikol,ale pak se mi vybil mobil a nějak se na to zapomnělo. Tak jsem se vydala se ségrou a její kámoškou. Začínat to mělo v 16:00 ale my tam byly už od 15:30. Procpaly jsme se dopředu,co nejvíce to šlo. Naše procpávácí schopnosti jsou velmi dobré, a tak jsme skončily ve třetí řadě. Nejvíce ze všech jsem se asi těšila na Juraje Zaujce, Daniela Mrózka a Miloše Novotného (já vím,samí kluci :D) Koncert byl super,dokonce proběhl i nějaký oční kontakt s nimi.:PPP Bohužel Miloš nebyl přítomen. :/ Pak byla na pořadí autogramiáda. Nahrnulo se tam tolik lidí,že by jste tomu ani nevěřili. Já bych řekla, že tak víc než 10 000 ! Zase jsme využily naše procpávací schopnosti a celkem zachvíli,po strašném utlačování dalšími lidmi,natěšenými na podpisy, jsme konečně přišly na řadu. Všechny podpisy jsem si postupně vzala a jak přišla řada na Juraje mírně jsem se usmála a on mi řekl ,,Ahoj!" :*** a já jen rychle ,,Ahooj :)". Docela hodně lidem, neřekl ani slovo,tak jsem byla šťastná. :) A pak když jsme si vzaly podpis od Daniela, řekl: ,,Takové krásné holky" :D* No myslela jsem, že umřu :D. Následně jsme se vydaly pozorovat je z dálky a kochat se jejich přítomností. :'D Když v tu ránu na mě zavolala Niky. Bavily jsme se o tom, co jí říkali finalisti. Mrózek ji říkal jestli se ji v Hlasu líbil a Anna jestli si myslí, že vyhraje. (bitch,já doufám,že ne.) Najednou nás napadlo,že s nimi chceme i vyfotit a říct jim o podpisy s věnováním. Tak jsem se do té obrovské fronty postavily znova, jen s Niki, sestra s kámoškama šly jinam. Naše procpávací schopnosti,jak píšu zase a znova, byla tentokrát MEGAVELKÉ ! :D Přišly jsme,obešly pár lidí a už nás ta ochranka pustila dál. Ostatní lidé stáli v řadě třeba půl hodiny a nás pustili hned. Trochu nefér,ale samozřejmě,že nám to nevadilo. :D Došly jsme za Jurajem a poprosily ho o fotku. Chtěl už se s námi vyfotit, když v tom přišel ten debil z ochranky a prohlásil: ,,Ne, nemůžeš není čas!" Tak jsem se zeptala Juraje jestli si ho aspoň nemůžu vyfotit a řekl : ,,Jasné :D" Fotka je úplně skvělá,divila jsem se, že se mi netřepaly ruce. Mluvily jsme s ním pak ještě celkem hodně dlouho, za tu dobu bychom se v pohodě stihly vyfotit,ale to už je teď jedno. Haha,viděla jsem nějaké holky,jak závidí. :PP Ještě mi na fotku napsal věnovaní (se srdíčkem:*) a následně jsme se šly zeptat na fotku Daniela Mrózka. Ten taky neměl čas a vyfotit jsem ho zapomněla,tak nám aspoň oběma napsal věnování. Bylo to super, tady to tak asi nevyzní,ale mě se to nechce tolik popisovat,už tak je ten článek dost dlouhý. Tady ještě pár fotek, tyhle jsou z FB od Hlasu Českoslovenka:


A tyhle jsou naše, ta společná je fakt hnusná,ale tam prostě nebylo dobré prostředí na focení :D :

SÁZKA

31. května 2012 v 19:15 | d
ahooj:33
tak jsme se s holkama domlovaly , že uděláme něco ve stylu ''sázka'' (._.) takže kdyby tu bylo tak nějak 150komenářů namočily bychom si obličeje do mouky nebo si rozbily na hlavu vajíčko apod. To si ještě rozmyslíme :'D. Tak když tu bude víc jak 150komentářů ( můžete spamovat O:') ) tak vám natočíme video jak ze sebe děláme tulinyy:*:D samozřejmě můžete napsat co si o tom nápadu myslíte , a co bychom měly dělat - dát si obličeje do mouky,vajicky,snezeni kavy nebo tak neco - tak piste,piste,piste)

! ! V ANKETE HLASUJTE CO MAME UDELAT !!

Fotky z 21.5. ! :)

21. května 2012 v 15:43 | Terka
Už dlouho jsme nenafotily nějaké fotky, kde bychom byly všechny čtyři a tak jsme to dneska napravily. Fotek bylo strašně moc a já neumím vybrat nejlepší a tak tady všechny fotky v kolážích. :) Některé fotky jsou fakt děsné,tak se nelekněte:D :

dabelske polibeni : *

17. května 2012 v 15:39 | d
minuly tyden v patek jsme byli u nas v Ostravě ve futuru , kde byla akce dabelske polibeni pojmenovana podle filmy Libas jako dabel. Konala se tam soutez , kde vas uzasny fotograf nafotil neco na zpusob ''kde si davate pusu'' i kdyz my si ani na jedne nedavame. Vyherci dostali listky na film libas jako dabel a jeste tricko libas jako dabel, my jsme to smazorejmne nevyhrali , protoze vybiraly jenom pary kde si libali , takze my nic no:D a navic ty fotky dopadly hrozne:D:Dale stejne je tu dam , ne): *


Naše doplňky z Claire's

8. května 2012 v 14:08 | K.
Já mám dvojprstýnek s mašličkou ve stříbrném designu a mustache řetízek na krk. Ten je na obrázku ve zlaté, tak si ho představte v stříbrné. ;)
Na moji škaredou ruku nekoukejte! :D

Mustache Pendant Necklace

7.5.2012 Výlet!

7. května 2012 v 16:08 | Teri
Ahoj, v dnešním článku vám napíšu něco o dnešku. Dneska jsme neměli volno, ani školu. Celé osmičky totiž vyrazily na výlet do Poodří. Sraz byl v 8:05 na hlavním nádraží, kde na nás čekal vlak, který nás zavezl až do Jistebníku. Šli jsme 12 km dlouhou trasu do Studénky. Bylo to celkem fajn, akorát jsme měli všichni boty od bláta, protože učitelé vybrali špatnou trasu. Nakonec to nebyl až tak "Forever Alone" výlet jak jsme si myslely. :DDDD Haha :D Chtěly jsme udělat hodně fotek, ale nějak na to nevyšel čas, tak aspoň tyhle, no :) :


více v c.č.

fotky z 4.5.

5. května 2012 v 17:00 | d
ahoj) , davam tady fokty z celeho dne 4.5. 2012;) hodne prselo tak jsme byli dost mokre. Po skole pro Kaju prijeli rodice , Nikca pak jela SAMA domu;) a my jsme sly s Terkou do nove karoliny, mozna uz jste o ni slyseli;)


;)))))))

Gangsteeeer:*

29. dubna 2012 v 12:15 | d
Jsme pořád pořádně nepřetržitě praštěné:* Jsme nejlepší:*
Takze casto si posledni dobou volame pres ten program oovoo. Vžydcky když se udíme tak si oovoo zapneme . Určitě se u toho nikdy nenudime:D Určitě si ho stáhnětě tady http://www.oovoo.com/home.aspx. Muzete klidne volat i 10lidi pres webku;)


ukazka videa z pátka:

fotky v cč.

Vracíme se!

28. dubna 2012 v 15:23 | Teri
Poslední dobou jsme na blog nic nepřispívaly, ale hodláme to změnit. Články asi nebudeme přidávat tak často, jak předtím, ale rozhodně nechceme s blogem skončit.
Tady je aspoň pár fotek z předešlých dnů:
Na školním hřišti. Niki měla nové boty a Kája zase papala donuty. :D
více v celém článku.

Aktuality

12. dubna 2012 v 21:18 | Niki
Ahoj,dnešní článek je tak na rychlovku..!
Takže je to o aktualitách v tomto týdnu:
  1. K:kaja nemá obědy takže se teď často cpe koblihy co jí Homer Simpson
  2. T:ta teď taky nemá obědy a tak po x letech si donesla svačinu:DD
  3. D:má rovnátka a zítra jde na očkováni proti děložnímu čípku a na druhou naušnici
  4. a naposled já N: mám akorát ostříhané vlasy...:DD
Jsou to takové aktuality na nic... prostě jen aby tento blog nestál tak to tu píšu:))
 
 

Reklama
Reklama