My

Rychločlánek

6. září 2012 v 21:02 | Niki♥

!ČAO!

Takže jen tak co a jak..Teďka jsme od pondělí nepřispívaly jde o to že moc času ani není.! To víte škola povinosti.
Je to asi takový ten koloběh ,který každý z vás dělá:
  • Ráno brzo vstávat
  • 5hodin ve škole
  • oběd
  • a pak zábava /většinou jsme v Karolíně a kecáme
  • Co tak asi máme v plánu:

1.Takže asi zítra už začneme fotit fotoromán 4díl.Bude to trvat minimálně týden - 2.týdny!Doufám že se už těšíte.
2.Pokud by jste chtěli tak můžeme udělat videorozhovor , ale spíše natočíme ten názor takže do komentářu napište jestli chcete názor a na koho a nebo videorozhovor+otázky!

Pro dnešek je to vše jak už si můžete všimnout je to rychločlánek aby tady blog nestál!:))

3.9. Nenáviděný první školní den se změnil v super den ! :D

3. září 2012 v 22:52 | T.
Ahoj, nebudu tady psát žvásty o tom, že začala škola, protože to všichni ví. Jen chci říct, že to znamená určitě další díl Klíče ke štestí v blízké době! A mnohem více zajímavých věcí a videí.
A jak jsme dnešek prožívaly?

Jak jsme vypadaly jako malé?

22. srpna 2012 v 14:29 | T.
Ahoj, zdraví vás Terka. Niki je právě u moře a Kája s Denčou odjely na tábor a tak jsem tu zůstala sama. Ale né moc nadlouho. V pátek odjíždím do Chorvatska, takže budeme pryč vlastně všechny. Články mám přednastavené, i když teď nějakou tu dobu budou jen moje články, protože je holky zapomněly připravit. Chci se akorát omluvit Affs, že je teď nějakou dobu nebudu obíhat, asi tak do 1.září. Děkuju. :)

A tady už pár fotek jak jsme vypadala jako malinké. Sice už byly ve videu : Pro ty tři největší zlatíčka, ale stejně pochybuju, že se na to video někdo díval, tak je tady dávám znova. ;))

v karolince

17. srpna 2012 v 14:50 | d

ahoj ) včera jsme byly v karolině ,ale přišla jsem kolem jedenácté domů tak jsem nestihla dát článek. No moc toho není ani jsme si nic nekoupily jen jsme si prostě povídaly a taak..) No , nebyli jsme jenom v karoline ,ale tak skoro po celé Ostravě:D
TAK MÁME JEN PÁR FOTEK :)

Nákupy:-*

27. července 2012 v 23:20 | Dejína
Ahoj , včera jsme byliy JÁ a Terka v KAROLINE. Koupila jsem si fialové kratasy , protože jsem potřebovala už nějaké nové. a ještě jedno bílé tričko. Vydaly jsme se nahoru do KFC, protože Terka měla slevovou kartičku na twister, ale nakonec jsme zaplatily ještě víc, než bez té slevy. :D Potom jsme šly do Futura. A pak zpátky do Karolíny, kvůli něčemu tajnému :DD. Tady už fotky:
více v cč.

Madagaskar 3

23. července 2012 v 22:36
Ahoj , dneska jsme byli na adagaskaru 3. Přišlo nám to , že je to spíš pro menší děcka:D Ale někdy to bylo vtipné no:) máme i pár fotek :) Více fotek v celém článku. Ale Kaja s náma nebyla :/ Byla s náma od Terky sestra Kamča:))))♥A moje sestar Bára.

jak modelky že ?:D


19.7. nákupy s Niki :)*

19. července 2012 v 23:03 | T.
Dneska jsme byly s Niki nakupovat v Karolíně. Bylo to jako vždy super a konečně jsem všechny peníze neutratila jen za jídlo. :D Koupily jsme si obě tričko a pak barvy na vlasy. Chceme zkusit smývatelnou barvu, já odstín dark cherry a Niki ledová blond. Tady už pár fotek z dneška. :

Turecko-video:)

16. července 2012 v 16:06 | Niki
Vím že tento článek tu měl už být takže se omlouvám za spoždění.Více ve videu!

Naše školní fotky

21. června 2012 v 19:20 | K.
Ahoj, po trochu delší době jsme tady s novým článkem. Před nějakým časem jsme se ve škole fotili. Myslím, že ta fotka není zas tak hrozná, však posuďte sami. ;)

Foto z Kájiné párty

11. června 2012 v 18:36 | Niki
Ahoj ,
tento článek je takový nenaplánovaný , protože jsem si všimla že blog stojí že tu nikdo nedal od 3 videorozhovoru článek tak jsem se rozhodla že ho tu dám aspoň já no...:)
Doufám že holky nebudou naštvané že tu dávám ty fotky protože nevím jestli to nechtěl někdo jiný dát tady:D
Doufám že se vám ty fotky budou líbit!:D
BTW: Kája má dnes narozeniny:D
 
 

Reklama