My

HROMADA FOTEK!

18. ledna 2013 v 18:08
Ahoj :) poslední dobou jsme sem moc nepřídavaly článků(vysvětleno v minulém článku),takže ani moc fotek.Takže během posledního asi měsíce se toho hodně nafotilo. Fotoromán jsme sice nestíhaly:D ale si teď na něj najdeme čas!:D Takže jen tak pro orientaci jsme třeba dneska byly v Nové Karolině,včera u Terky a tak :D

Vysvětlení + ask

9. ledna 2013 v 21:41 | Jukniseonlineteam
Poslední dobou se stále množí více připomínek na to, že málo přispíváme. Některé komentáře jsou hodně nepříjemné a některá affs si nás odebrala. Tak musíme napsat alespoň krátké vysvětlení.
Jsme teď v devítce a blíží se vysvědčení. Každý den se učíme a každý den píšeme testy nebo jsme zkoušené. Potřebujeme mít co nejlepší známky, protože se hlásíme na střední školy a opravdu se musíme snažit. Tak nám moc nezbývá čas věnovat se ještě blogu, nedejbože fotorománu. Opravdu se omlouváme, pokud bude chvíli volno, pokusíme se něco přidat, ale pochopte, že opravdu nemáme čas.
Doufáme, že nás pochopíte. :)

Alespoň takové malé spestření; založily jsme ask, takže pokud se na nás budete chtít na cokoliv zeptat, jen se ptejte. Důvod založení byl takový, že pro pokládání otázek na formspingu si musíte založit účet. Tady je to anonymní a nepotřebujete být příhlášen. :)

http://ask.fm/jukniseonline


Vánoční večírek + rozhovor

21. prosince 2012 v 21:51 | T.
Jedna super blogerka s náma udělala rozhovor, můžete si ho přečíst TADY. :)
Máte na nás nějakou otázku? Zeptejte se na formspringu !

Dneska jsme měli ve škole takový menší vánoční večírek. Byla to celkem dost sranda, radši ani nechtějte vědět, co jsme tam všechno prováděly. :D Jinak jak se dá čekat, dávaly jsme si mezi sebou dárky. Musím uznat, že tento rok jsem dostala samé pěkné věci. Jestli byste pak měli zájem vidět, co všechno jsme dostaly, napište do komentářů a my o tom uděláme článek. :) Nebudu to nějak protahovat a dám tu rovnou pár fotek:

Novinky

29. listopadu 2012 v 18:45 | T.
Poslední dobou jsme tu nedávaly moc články s našimi fotkami, a tak to chci napravit.
Za tu chvíli jsme zažily dost zajímavých věcí, máme hodně novinek, ale určitě si vzpomenu už jen na minimum z nich.

twitcam

24. listopadu 2012 v 16:02
Ahoj:)
plánujeme udělat twitcam.Jestli nevíte co to je tak klikněte na TENTO ODKAZ . Ale místo Nialla z 1D tam bude 1 z jukniseonline :D:D Takže bylo by dobré a by ste do komentářů napsali kdy to chcete,aťˇto neděláme někdy když se na to nebude nikdo dívat,žejo. A ještě by ste mohly napsat na jaké téma ať tam je co dělat a nebýt tam potivhu takže by bylo dobré napsat:
1)kdy to chcete 2)v kolik tak asi(čas) 3)nějaké téma.

halloween

6. listopadu 2012 v 16:45 | d
Ahoj:) V pátek byly dušičky a naše škola (devátaci) pořádali pro prnáky,druhakya tretáky halloween. My jsem se taky samozřejmně zúčastnili. Denča a Terka byly za upírky,ikdyž to nejde moc poznat:D Kája a Nikol za nějaké mrtvoly:D. Nebudu tady moc k tomu psát a dám sem radši fotky :) Myslím,že si to děti užily(snad)
občas nám tam i brečely:D ale dobre:D

25.10.2012

26. října 2012 v 13:50 | T.
Včera jsme byly s Niki nakupovat. Ve Futuru se otevíralo nové H&M, tak jsme to musely jít zkouknout. No teda řeknu vám nic moc. Na to v Karolíně to fakt nemá! :D Pak si šla ještě Niki koupit taštičku z mekáče a šly jsme dál. Nikde nic moc nebylo, a tak jsme skončily v Gatu. Jako ty ceny tam, nejsou snad ani možné! :D Tak jsme neodolaly a já jsem si koupila náušnice za 48 korun a Niki nátělník za 24 kč, který bude mít na spaní. Jako věříte vůbec tomu ?! :D Vždyť koupit tričko za 24 korun snad ani není možné. :D V DM si ještě Niki koupila pěkný lak od Miss Sporty. Dostaly jsme chuť na nanuk, takže se tam na nás dívali všichni jako na blbečky, že si kupujeme nanuk v takové zimě. :D Moc jsme se nefotily, protože jsme ten den vypadaly opravdu divně, ale tak aspoň něco vám tu dám. :
více fotek v cč.

Má francouzská manikúra

11. října 2012 v 18:42 | K.
Tak, konečně jsem se odhodlala a o víkendu jsem si udělala francouzskou manikúru. Je to celkem složité, aby to vypadalo hezky, ale stejně se mi to moc nepovedlo. :D Slibovala jsem přímo návod, tak zde máte s dvěmi mými fotkami. :) Tahle fotka ještě není moje. :D
Tumblr_lro0hjzlyy1qjcn4do1_500_large

Přírodovědné praktikum

10. října 2012 v 20:39
Ahooj :) Dneska jsme měly odpoledky,skoro jako každy den!:D Už nás ta škola začíná unavovat a to tam chodíme necelé dva měsíce:(:D! A jako bychom už chodila snad rok už. NO a taky začíná být pěkná zima. No,ted k tem odpoledkám,jsou celkem vpohodě. Děláme tam chcemické pokusy a tak:D! Celkem nás to baví. Dneska jsme nějak filtrovaly vodu s fialovou kyselinou :D:D:D.Musíme nosit bílé pláště tak vypadame fakt zajimave no. :D Jinak ještě Kája tady na fotkách snáma není protože chodí do jiných odpoledek a to do administrativy.Velká záplava fotek!

22. září 2012 v 17:25 | T.
Ahoj, v poslední době jsme na blog moc nepřidávaly články s našima fotkama, takže se těch nezveřejněných celkem hodně nastřádalo. :) Bude to fakt dlouhý článek, tak se předem omlouvám. :(((( :D Jinak se omlouváme i za to, že fotoromán ještě pořád není dokončený. :/

Někdy o prázdninách :D
s Niki a Denčou :)
Byly jsme u Nikol doma a hrály xbox. :D Zrovna hrajeme volejbal, ten mě bavil nejvíc. :P
 
 

Reklama
Reklama