My

PÍŠOU O NÁS V BRAVUUUUU! :OOOO

25. října 2013 v 14:38 | T
(na fotce není vidět mé nadšení, ale ve skutečnosti je opravdu velké! :D)
Opravdu se to stalo? V nejnovějším čísle Brava je o nás článek ! Je to prostě pořád divné i vyslovit, nikdy mě nenapadlo, že by se mohl objevit důvod na to, abych byla v nějakém časopise a ještě k tomu všemu je to kvůli našemu blogu! Je to tak strašně super pocit, nejde to ani popsat. Když si prostě představím, že si můžou lidé po celé republice koupit časopis, ve kterém uvidí mojí tvář, tak tomu prostě nemůžu uvěřit. A jak že jsme se do časposu vůbec dostaly? Bravo psalo na své stránce, že jim máme posílat své stránky a blogy a oni se pak o pár z nich zmíní v nějakém čísle. U statusu měli asi 100 liků, takže jsem myslela, že je stejně posílat svůj blog zbytečné. Ale i přesto jsem se odhodlala a poslala jim mail. A najednou Niki volá sestřenice, že jsme v Bravu!!! Chápete tooo??? To ale ani nejde pochopit, to musíte prostě zažít, jinak nevíte, jak skvěle se právě cítíme. Článek nás nakopl i k tomu, dávat o něco zajímavější články, i když to teď máme těžké se školou, ale musíme se prostě snažit, když už o nás psali i v časopise! :D Stejně tomu prostě nevěřím, achjo. :D
A kupte si Bravo, aspoň kvůli tomu, že tam jsme my! :D :D
v c.č. uvidíte přímo článek :)

CHARLIE STAIGHT

22. září 2013 v 12:20 | d
Ahoj,v pátek se tady u nás v Ostravě otevíralo nových 26obchodů.Nebo 25.Teď přesně nevím:D Nevadí:DMezi ně patří i ZARA,kterou jsme v Ostravě dlouho postrádali.Už se těším,až rozbiju prasátko a vyrazím na nákupy.
Na tu čest nám tady zahráli Charlie Straight.Takže abychom byly co nejblíže podia,musely jsme tam být už asi půl honiy předem:D.Ale myslím,že nás Terka procpala ještě minimálně o jednu řadu dál.Vystoupení bylo super,hrály super písničky,i přesto,že já je neposlouchám jsem si to užila!Máme asi jen jednu fotku,která je nerozmazaná,ale i přesto ji sem dám.

Zpátky do školy

2. září 2013 v 8:00 | T.
Ahoj, tento článek píšu den předem, protože zítra bych asi moc času neměla. Není to jen tím, že se vracíme do školy, ale ještě k tomu dneska nastupujeme do nových škol. Ukončily jsme devítku a tak jsme musely logicky odejít na střední školy. Bohužel nikdo s nikým z nás nejde na stejnou školu, takže to bude pro nás ještě těžší. Kája jde na Wichterlovo gymnázium, Niki na Moravskoslezskou akademii, Denča na Obchodní akademii v Mariánských Horách a já na Gymnázium Hladnov. Už jsme to tu v minulosti psaly, ale stejně si to určitě nikdo z vás nepamatuje. :D Budeme pak jako na začátku skoro každé střední školy odjíždět na poznávací kurzy, takže ještě nevím, jak to bude s naší aktivitou, ale budeme se snažit pokračovat v čem jsme začaly přes prázdniny, a to článek každý den. Držte nám palce. :)

Jinak dnes 1.9. máme sraz z bývalé třídy, píšu to ještě před ním, takže nevím jaké to bude, ale doufám, že fajn. :D Možná tu z něho ještě dáme nějaké fotky, ale fakt jen možná. :D

Space Bound | via Tumblr

Update: V cč. máte pár fotek, bylo to celkem fajn, šly jsme pak i nakupovat a hlavně jsme byly spolu! :D Skvěle strávený poslední den prázdnin. :)

Co jsem dostala k narozeninám?

23. srpna 2013 v 8:00 | T.
Ještě než půjdu k tématu u nadpisu, chci vás upozornit, že jsme na youtube nahrály novou upoutávku na náš kanál, zde se na ni můžete kouknout. :)

RANDOM

10. srpna 2013 v 9:00 | d
Vidím,že tu dlouho nebyly naše fotky a vůbec článek s našima fotkama (když nepočítám outfity a tak.. :D) No a za poslední dobu se nasbíralo poměrně hodně fotek,tak mě napodlo udělat takový random všemožných fotek ( co jste snad ještě neviděli ) co najdu. Přidám fotky i rok staré,tak se nedivte prosím :D.
Z těch veder je mi už docela špatně,ale furt lepší než kdyby bylo hnusně.

Terína ma narozeniny

7. srpna 2013 v 10:22 | N.
Tak a už jsme všechny 15-ti leté :) . Dnes se k nám připojila i Terka , snad si narozeniny užije . Přes blog bych jí chtěla popřát hodně štěstí , zdraví (hlavně) ať se ti daří na nové škole , ať si furt tak chytrá a hlavně ať se pořád bavíme.:)
Moc nejsem dobrá na přání a myslím že to už za těch 9let co se známe poznala :)
Mám tě ráda !:-**********♥

Anglie - video

29. července 2013 v 11:49 | N.
Určitě jste se těšili na video z Anglie . Skoro po 3 měsícech jsem se k tomu dokopala ,takže se mooooc omlouvám že je pozdě.
Video docela dlouhé,ale věřím že se podíváte až do konce :)
Jestli vám video nejde pustit tady na blogu, koukněte se na něj na youtube. :)

Dárečky :))

25. července 2013 v 17:36 | N.
Tak dneska vám jsem hodím fotky dárečků co jsem dostala ;))
Jsem strašně nadšená moc moc se mi líbí . :) (Děkuju za přání )
Jinak vše je focené mobilem :((((

Day with D.

16. července 2013 v 14:52 | N.
Včera jsme byli s D. vyřídit asi tak 40papíru na uřady..byly tam složky od mého taťky z jeho firmy , ale i od Denčiné mamky taky z její firmy.Proto nás poprosili jestli jim napůjdeme na pojišťovnu,uřad,odp , atd..... vyřídit razítka .. Je to dobrá zkušenost do budoucna proto jsme šli.
Udělali jsme si Tour of Ostrava...na to , že tu žijem tak jsme se moc nevyznali :DDD Vše jsme , ale dobře doručili a zase přinesli.
Pár fotek jsem jen tak vyfotila , aby se neřeklo a ještě jsem vyfotila můj uřední outfit.

Rozlučka

29. června 2013 v 12:51 | d
Je to tady...včera jsme všichni dostali vysvědčení,ať už s dobrými nebo špatnými známkami.Tak i tak, nám dneškem oficiálně začínají prázdniny.I když to zatím tak nevypadá. Pro nás a pro mnohé další končí studium na základní škole. Je to pro nás dost těžké, protože už se za dva měsíce nebudeme vídat každý den,možná se třeba za pět let nebudeme ani bavit (což se doufám nestane).

 
 

Reklama
Reklama