My

22.3. po dlouhé době setkání naživo

23. března 2014 v 11:31 | T.
Včera jsem se po hodně dlouhé době viděla s Kájou. Byly jsme sice venku jen krátce a opravdu na poslední chvíli, ale stejně to bylo fajn. Chtěly jsme si hlavně popovídat, takže jsme si koupily Ugo a sedly si tam na sedačky. Zjistily jsme, že si pořád skvěle rozumíme, i když se teď už tak nevídáme a jediný kontakt udržujeme přes sociální sítě. Byly jsme tam jen my dvě, protože jsme tam byly opravdu jen chvilku a než by vůbec Nikol nebo Denča přijely, musela by už Kája zase odejít. Stavily jsme se i do pár obchodů, ale vůbec se nám tam nic nelíbilo. (A to jsem zrovna měla tak nakupovací náladu!) Nakonec jsem si ale koupila krém na ruce a suchý šampon, protože ani jednu z těchto věcí jsem dosud neměla a chtěla jsem si je koupit už delší dobu. Kája si bohužel nevybrala nic, ale i tak jsme si to užily. Chtěly jsme udělat nějaké fotky na blog, ale dopadly dost děsně, protože byly na poslední chvíli. Ale nebojte, stejně je do článku dám. :D

O nás - Kája

10. března 2014 v 20:24 | K.
Čauky, jako poslední vám ráda napíšu něco málo o sobě, tak doufám, že nudou neusnete. :D

O nás - Denisa

8. března 2014 v 20:04 | d
Narovinu, dlouho jsem tady nenapsala článek, ne že by se mi nechtělo, jen jsem toho měla fakt moc, a když u jsem volnou chvilku našla, ani mě na napsáni článku nenapadlo. Tak snad už to do budoucna bude lepší. Myslím, že není potřeba to tu nějak moc rozepisovat, holky to už předemnou udělaly skvělě:)

O nás - Nikol

7. března 2014 v 10:21 | N.
Zdravím , jak už včera hezky Terka rozepsala , že nás moc neznáte a ,že vám teď každá napíšeme článek o sobě , tak tady je ten můj :)

O nás - Terka

6. března 2014 v 21:05 | T.
Rozhodly jsme se, že bychom chtěli do článku o nás, na který máme odkaz v menu, přidat více informací, hlavně zajímavostí, o nás samotných. Myslím, že když jste na ten odkaz v menu někdy klikli, asi jste nehledali zrovna odkaz na naše sociální sítě a jestli ano, tak ty tam budou pořád. Sice nevím, jestli vůbec někoho zajímají naše názory a jaké doopravdy jsme, ale můžete zjistit o nás malinko více a zjistit, že máme třeba úplně stejný pohled na věci a třeba nám napsat a skamarádit se! No, nenapíše nám sice ani jeden člověk, to už vím jistě, ale nějak jsem ty články musela odůvodnit, tak jdeme na první z nich, který bude o mně, Terce. :)

ALL TIME LOW Praha 26.2.2014

28. února 2014 v 20:10 | T.
Středa byla jedním z nejlepších dnů v mém dosavadním životě. Společně se ségrou jsem byla na koncertě mé nejoblíbenější skupiny All Time Low. Samozřejmě jsem od koncertu čekala hodně, protože to bylo poprvé, co jsem je viděla naživo, ale vůbec mě nenapadlo, že by to mohl být až tak skvělý zážitek.

Info

23. ledna 2014 v 19:17 | D.
Momentálně jsem u Nikol a řekli jsme si , že se vám vyfotíme , protože delší dobu jsme tu nedali fotky o nás takže tady taková jedna :)

Co jsme dostaly k vánocům - Denisa

6. ledna 2014 v 18:53 | d
Vím,že to trvalo trošku dýl,a že už to asi nebude moc nikoho zajímat,ale naposledy tu dáváme,co jsme dostaly k Vánocům.Při psaní tohoto článku mi došlo,že jsem toho zapoměla hodně vyfotit.Můžete si všimnout,že tam není skoro žádná kosmetika či oblečení,protože si nejraději oblečení i kosmetiku vybírám sama.
Dostala jsem jen jedno šedé tričko,které mi bylo blbé fotit samotně,zkoušela jsem to,ale vypadalo to divně,dále mám objednáno plno kosmetiky,což už se ale nevztahuje ke dni,kdy jsem dárky dostala.
Takže na fotce jsou jen dárky,které jsem dostala přímo pod stromeček,mimo dodatků the sims(tropický ráj,do budoucnosti).

Rok 2013

3. ledna 2014 v 13:37 | T.
Rok 2013 je za námi a já bych vám jménem celého Jukniseonline popřála šťastný nový rok. Doufám, že zůstanete našimi čtenáři tento, ale i mnoho dalších let. Připravila jsem takovou koláž těch nejdůležitějších momentů tohoto roku. 2013 byl pro nás velmi významný rok. Dělaly jsme příjmačky na střední školy (a všechny úspěšně), musely se loučit se starou třídou a vlastně i mezi námi, protože jsme předtím chodily do stejné třídy. Ale pak následoval jeden z nejlepších týdnů našeho života strávený v Anglii, a dokonce můžeme i říct, že o nás napsal článek časopis Bravo. Významných momentů bylo mnohem více, ale tyhle jsou asi ty nejdůležitější. Doufám, že další roky budou pro nás už jen lepší a vám přeji to stejné. :)

Váš Jukniseonline team.

Po dlouhé době zase spolu

21. prosince 2013 v 13:00 | t
Včera jsme se sešly po hodně dlouhé všechny dohromady. A samozřejmě, že jsme musely nafotit nějaké fotky. Nafotily jsme je i proto, aby jste vlastně viděli, jak v tuto chvíli vypadáme, už celkem dlouho jsme tu žádné fotky nedaly, tak snad jste nezapomněli jak vlastně vypadáme. :D
 
 

Reklama