Móda

Boty letošního podzimu

25. září 2013 v 8:00 | T.
Byla jsem si kupovat nové boty, a tak mě napadlo, že bych o botách, které se budou nosit tenhle podzim, napsala i článek. Není to tak, že bych si ty "trendy" nějak vymyslela z vlastní hlavy, protože se mi líbí (ale líbí se mi:D), ale viděla jsem na toto téma několik pořadů, videí a četla i pár článků. A samozřejmě je taky vídám v nových kolekcích v obchodech.
GIRL DIVISION | via Tumblr

My autumn wishlist

19. září 2013 v 15:52 | T.
Naposled jsem tu dávala spring wishlit, který jsem dělala společně s Kájou, teď jsem zpátky s podzimním wishlistem. Některé věci z fotky, nejsou přímo barvy nebo prostě nevypadají, jak bych chtěla, ale je to ta samá věc. :D Ještě se k tomu vyjádřím. :D

Hair flower crown

18. září 2013 v 18:40 | Nikol
Ahoj,
dnes jsem si pro vás nachystala článek o květinových korůnkách:D
Tak jdeme na to!
Pink and White Flower Crown | via Tumblr

Podzimní nehty

17. září 2013 v 18:36 | K.
Už je tady skoro podzim. Nevím, jak u vás, ale u nás už asi čtrnáct dní skoro v kuse prší a je zima, zkrátka po létu ani pamatky. :/ Napadl mě článek o tom, jaké nehty by se mohly hodit na podzim, ať už k oblečení nebo k barvám přírody. :)
- FREE BiRD

Zkroť dlouhé i krátké vlasy

8. září 2013 v 11:15 | d
Ahoj omlouvám se že jsem včera nenapsala článek,ale nebyla jsem celý den doma a přijela jsem pozdě večer.
Mám tady pro vás tutorial na typy účesů.První video je hlavně pro dlouhé vlasy.Jestli znáte Martu,učinkuje videích od Misty,ta má fakt hodně dlouhé vlasy.A připarvily společně video,kde vlastně radí na 3druhy účesů pro dlouhé vlasy.


Video je v čestině respektivě ve slovenčtině,takže tomu porozumí určitě i ta,která ještě angličtině ještě moc neorzumí.
Na konci obě odpovídají na otázky ohledně vlasů,které mi připadají užitečné,a které stojí za shlédnutí :)

In or Out? 0.11

16. srpna 2013 v 18:09 | T.
Jen takový rychlý článek, stejně teď ani nějak moc nemám nápady na články a navíc vás čeká plno nových videí a zajímavých článků už brzy. Zítra totiž jedeme ke mně na chatu, kde budeme mít určitě čás nějaká ta videa natočit. Ještě Niki napadl takový projekt a společně s Denčou i soutěž, ale o všem se dozvíte včas.
K těmhle botách. Nevím, za mě out, prostě se mi nelíbí.
HLASUJTE V ANKETĚ!
Red Polka Dot Pumps

5x letní nehty

22. července 2013 v 20:00 | K.
Ahoj, dneska jsem projížděla youtube a narazila na několik zajímavých a moc hezkých návodů, týkajících se letního nailartu. :)

Crop tops

15. července 2013 v 12:00 | T.
V poslední době se dost rozmohl trend krátkých triček, přesněji řečeno crop tops. Co tak vídám z videí anglických a amerických youtuberek, každá z nich má aspoň jedno takovéhle tričko ve své sbírce. Crop tops jsou ideální na léto, protože v nich není horko a nezakrývají zbytečně moc vašeho těla. Nedávno když jsem byla nakupovat, zahlédla jsem dokonce už crop tops i v našich obchodech, jestli si chcete nějaké pořídit, můžu doporučit například H&M, New Yorker nebo Lindex. Z cizích obchodů pak American Apparel, Brandy Mellvile nebo Primark. Já doma nemám žádné takové triko, protože jsem se bála, že by to bylo u nás v ČR až moc odvážné, ale asi si ho ještě koupím, protože když se správně zkombinuje, odvážné vůbec nemusí být. :)
That's Fashion

Jak uložit šperky?

9. července 2013 v 17:40
Ahoj. :) Dneska jsem si připravila článek o tom, jak a kam uložit šperky. Jsou to takové malé tipy, tak snad budou užitečné. ;)
Live Love Laugh

SPRING WISHLIST!

10. března 2013 v 15:44 | T. (a trochu i K. :D)
Bavily jsme se s Kájou o tom, jaké věci si chceme pořídit v blízké době. A tak tady vidíte pár věcí z těch, které si my dvě přejeme.
 
 

Reklama
Reklama