Móda

HAUL

24. února 2014 v 8:00 | T.
Snad nikdy jsem ještě nedělala žádný haul, tak tady mám pro vás haul (převážně módních) věcí, které jsem si koupila v poslední době. Nevím proč, ale za celý leden jsem si sama nekoupila vůbec nic, jen mi mamka koupila dva svetry. Nějak jsem asi po těch Vánocích měla dost nakupování. Ale taky mi v lednu konečně rodiče dovolili objedávat si věci z Ebay! Bála jsem se, že mi objednané něci ani nepříjdou domů, ale zatím mi přišlo všechno, co jsem si objednala. Nebudu to prodlužovat a přejdu přímo k haulu.

Fashion wishlist

6. února 2014 v 16:41 | T.
Dnes jsem se vám rozhodla ukázat můj únorový fashion wishlist. Některé věci se pořád opakují z minulých wishlistů, protože je chci pořád, akorát jsem se ještě nedokopala k jejich koupi. Bez většiny věcí se samozřejmě obejdu a některé jsou spíše jen tak do počtu, takže bych to spíše nazvala seznam věcí, které se mi líbí, ne přímo které si v únoru na sto procent koupím. Až teda na jednu.

outfit

26. ledna 2014 v 11:59 | N
Ahoj, mám pro vás outfit, který vím, že není uplně nějaký dělo, ale mě se líbí :)
Podle mě se hodí na nějakou rodinnou oslavu nebo prostě někam do společnosti.

Jak se obléct na silvestrovskou párty?

31. prosince 2013 v 14:00 | T.
Já se sice na žádnou párty nechystám, ale někdo z vás možná ano, a tak jsem se rozhodla rychle napsat článek, který vám pomůže s výběrem otfitu. Tyto tipy mám odkoukané hlavně z youtube videí, ne že bych si je jen vymyslela sama. :D

Co jsem dostaly k Vánocům - Nicole

27. prosince 2013 v 8:20 | N.
Ahoj,
včera Terka psala , že dám článek o dárečkách , takm jsem s něma tady :D
(toto je opravdu náš stromeček)

Outfit

20. prosince 2013 v 19:22 | d
Dneska jsme se viděly pohromadě po x letech !!!
Zjistily jsme,že si pořád stejně dobře rozumíme!:)Bylo tu super,super,super! Snažily jsme se udělat nejvíce fotek co to šlo! Ty ale sem dáme později. Terka mi stihla nafotit i outfit,o kterém bude dnešní článek

Vídeň - Primark

7. prosince 2013 v 12:20 | D.
Minulý víkend jsem navštívila Vídeň konktrétně centrum G3 Shopping Resort Gerasdorf,kde se nachází ten ''slavný'' primark :D.A jak z názvu vypovídá,bude to o mých nákupech ve Vídni.Ujišťuju vás,že to bude jen primarkový haul,sice jsem nakoupila i v jiných obchodech,ale to byly buď dárky na vánoce(které tady radši zveřejňovat nebudu) nebo takové blbosti jako jsou gumičky,čelenky,prupisky,sprcháče atd.

S čím nosit : Skater skirt

16. listopadu 2013 v 8:00 | T.
Trendem poslední doby se určitě staly kruhové sukně, neboli skater skirts. Já mám doma jednu riflovou, ale často mám problém s tím, jak ji nosit na více způsobů. A proto jsem našla na internetu pár nápadů na její nošení. Napadlo mně, že by to mohl klidně využít i někdo z vás, nebo by ho to mohlo nalákat na koupi nějaké té skater skirt. Já osobně si plánuju koupit ještě vínovou nebo černou, ale ty dostanu nejspíš až na Vánoce. :)
Denim Skater Skirt

Get eyeliner!

6. listopadu 2013 v 17:22 | d
Jak už jste z názvu určitě poznali,tenhle čánek bude o očních linkách.Linky lze nosit za každých okolností,neexistuje možnost,kdy byste svůj vzhled/líčeni linkou pokazila.Musíte však uměl linku správně namalovat.Připravila jsem dva jednoduché nejpoužívanější způsoby.

První způsob je nejjednodušší.Takže jestli jste ještě nikdy linky neaplikovala,ale chcete se o to pokusit,tak je tenhle nácod přesně pro vás :)

Autumn wishlist

28. října 2013 v 9:11 | d
Ahoj :)) Terka i Nikol už před pár týdny wishlist dělaly,tak se budu možná opakovat.Proto jsem se snažila vybrat kousky,které se objevovat znovu nebudou,přestože většina věci patří i do mého wishlistu.
 
 

Reklama