Kosmetika

Vintage líčení

11. března 2012 v 20:26 | Niki
Ahojky,
nějaký ten čas frčí vintage líčení...jedná se o takové ''Staromodní'' je velice várazne a mnoho lidí ho neumí...(i když je lehoučke a to doslova).
No na youtube jsem našla nějakou holku/paní nevím:DD jek se tak líčí...tak tady inspirace.)
no a tady je moje fotka vintage ale bylo to takové narychlo v 2:43 foceno:Dtady

Moje večerní nehty..:)

6. března 2012 v 15:53 | Niki
Ahoj,
takže dlouho jesem uvažovala doma co si nového udělám...nakonec jsem si dělala nehty nejprve jesem je zpylovala pak nalakovala světlounkým lakem a udělalal a špičky nehtů pruhy..(byla to dokonalá francouszká manikůra)<-šíleně se mi to líbilo vypadalo to jak gelové nehty.....jenomže jsem levák a většínou se mi druhá ruka hnusí když jí mám dělat...tak jsem si tu dokonalou manikuru odlakovala..:/ docela mě to mrzelo,a jelikož nemám ráda když nehty nejsou nalakované..zavřela jsem si oči a vytáhla ze svého pytlíčku lak(fialový,essence) a pak si ho nalakovala! Přišlo mi to moc ubohé,tak jsem si vytáhla další a zrovna takové super třpytivý(juchuu) no celkový vzhled se mi líbí...co vy na to?

Dokonalá francouzská manikúra

18. ledna 2012 v 18:38 | K.
Aby jsi měla in nehty, nemusí být nutně nalakované červeně, modře nebo černě. Udělej si krásnou francouzskou manikúry hodnou královny. Tady je jednoduchý postup s užitečnými radami. ;)

Parfums ♥

14. ledna 2012 v 14:05 | K.
Už pořádně dlouho tady nebyl žádný článek o parfémech. Není možné, aby všem voněla nějaká určitá vůně. Každému voní jinak, na každém voní jinak, na každého působí jinak.

Img_6854_large

Laky S-he

26. listopadu 2011 v 13:50 | denisa.
Už hodně dlouho znám zančku S-he . Tědka se spíš zaměřím na laky .Žádný lak jsem si z S-he zatím ani nekoupila , protože s ním vůbec nemám zkušenost .Lahvička je asi nejhezčí to na celém laku :D . Barvy jsou krásně pestré a myslím , že je tam toho poměrně dost.Trochu mi připomínaji laky od essnece , ne vzhledem , nýbrž barvami a péčemi o nehty. Q: Nemáte někdo z vás z tuto značkou , konkrétně lakem zkušenost ?
http://www.s-he.cz/_var/nove_clanky/1_130520169212.jpghttp://www.s-he.cz/_var/nove_clanky/2_130520169217.jpg

Starej se o svou pleť i v zimě!

18. listopadu 2011 v 14:03
Zima pomalu přichází... nestačí jenom kolem sebe obtočit šálu, ale je potřeba se i řádně starat o pleť. ;))

Untitled
 
 

Reklama
Reklama

Rubriky