Kosmetika

Jak skladuji dekorativní kosmetiku - Kája

30. března 2014 v 19:31 | K.
Podobný článek už tady byl od Denči, takže jsem se rozhodla v něm pokračovat. :) Rozhodla jsem si to tak trochu rozdělit, protože kdyby to mělo být všechno v jednom článku, bylo by toho dost. :D
Takže nejprve jsem tady s dekorativkou, které mám - ve srovnání s ostatními typy péče - nejméně. Nejsem nějaký nadšenec, který by měl dvěstě rtěnek a tvářenek, většinou se spokojením s jedním, dvěmi kusy.
✿ S h i n y ♔ B e t t y ✿

Recenze na kerastase

23. února 2014 v 11:28 | N.
Určitě máte rádi vzorečky :D , já samozdřejmě taky , ale hlavně ty , co zjistím , že jsou vážně super a hned se dostanou na seznam must have :D . Jedním takovým případem je i šampon Kerastase , konkrétně reflection .
Je na houby , že musím sem dát nějaký internetový obrázek , protože malý vypotřebovaný papírek se mi moc fotit nechtěl.
Navíc mám tam ještě kapku na jedno použití (juhuu).Tento článek,berte spíš inspirativně , protože jsem neměla plné balení a cekově bych řekla , že to jsou jen moje první dojmy, hodlám si ho pořídit a , tak uvidím jaký bude. :)
Kerastase shampoo & fluid

CAMOUFLAGE

22. února 2014 v 12:54 | d

Jak skladujeme kosmetiku - Denča

2. února 2014 v 13:30 | d
Už delší dobu se tu vyskytují hlavně dva nápady na články - jak skladujeme kosmetiku nebo room tour. Já osobně room tour točit/fotit nechci. Mám pokoj se sestrou, a ani mi není příjemné, aby každý, kdo zavítá na náš blog viděl, jak to u mě v pokoji vypadá. Takže jsem se teda rozhodla nafotit jak skladuji kosmetiku. Ikdyž ono toho moc k vidění není, nevlastním velké zásoby kosmetiky, mám jen tolik, kolik dokážu využít. Takže si zbytečně nekupuju drahé krémy, jen proto abych ukázala, že je prostě mám. :D

Nákupy ve Vídni

23. prosince 2013 v 12:17 | N.
Ahoj ,
18.12.2013 jsem byla se školou ve Vídni , na celodenním poznávacím kurzu , kde jsme se měli zlepšit v němčině , v kůltuře a měli jsme si vychutnat vánoční atmosféru.
Fokty jako jsou vánoční trhy, náměstí .. atd. dám v příštím článku . V dnešním , se chci podělit o mé ulovky z Vídně.

Kokosová maska

13. listopadu 2013 v 19:08 | N.
Ahoj ,
dneska se chci s váma podělit o masku na vlasy s kokosovým olejem.. tuto masku si dělám 1x do týdne už asi půl roku.
Pokud by někoho článek zaujal a chtěl by vědět více na tady tomto blogu (www.beauty-store.blog.cz),se dozvíte daleko více, všimla jsem si , že zde píše hooodně o maskách a ne jen na vlasy , takže kdyžtak směřujte tam ;)
https://www.facebook.com/KollyDiet

Vlasy

11. listopadu 2013 v 19:59 | d
Myslím,že už jsme psaly několik článků o zničených vlasů,nebo případně bez lesku,nápadu.. Určitě jste i o mnhohých slyšely,ale snad nebude problém když to trošku sepíšu a přidám k tomu pár ''novinek''.


1.Bod bude určitě barvení:
Osobně si myslím,že v našem věku je barvení vlasů naprosto zbytečné.Zbytečně si tím ničíme vlasy a oslabujeme je.Ale chápu,třeba se vám vaše barva vlasů nelíbí,nebo chcete prostě zkusit něco jiného.V tom případě jestli ti na vlasech záleží,tak si je radši obarvi hennou :)

Tupírování/lakování
Jednou začas ničemu neuškodí,ale po dlouhém používání bude slabé,vyschlé,suché a tvrdé.Namám zkušenosti jak tomu předejít.Na internetu jsem četla,že pudr na vlasy od got2be vlasy tolik nezatěžuje.

Poslední ničitelé vlasů budou ty tepelné: žehlička,fén,kulma
Někdo se bez žehličky prostě neobejde,to je mi jasné,tak se apsoň zkuste poptat v dorgerii po přípravích na žehlení vlasů,určitě vám dobře poradí,protože já s žádnýma takovýma výrobkama nemám zkušenosti,jelikož si žehlím vlasy jednou za uherský rok.
To samé s féném,nědko prostě si potřebuje vlasy vyfoukat,aby si udržel objem.Znám z vlastní zkušenosti.Až si umyješ vlasy,zkus je jakoby vyždímat,pak si je zabal do turbanu na necýl 10min,po té turban rozpusť a vlasy si v ručníku vysuš co nejvíce to jde,tím pádem budou vlasy skoro suché a pak stačí tak na necelé 3minutky si je profouknout zabráníš tak nadměrné vysušení vlasů. To samé s kulmou,pokud nemusíš,tak nepoužívej.

Dále si zkuste šampony vybírat bez silikonů,také se zeptej v drogerii nebo v lékárně(bioderma)
Tak to byl takový rychlý článek jelikož nemám moc čas,protože se musím učit. Aaaaa

Nákupy za 31. Října

8. listopadu 2013 v 16:13 | N.
Ahoj ,
tak už tu je Listopad :D WTF? .. Strašně to uteklo..
31.10 jsem si zašla trošku nakoupit ,do tety .. DM a Rossmanu ,chci se s váma podělit o můj menší nákup :P

Nejlepší jídla pro zdravé vlasy

27. srpna 2013 v 18:35 | t
Aby byly vaše vlasy krásné a zdravé, potřebují mnoho vitamínů. Proto svým vlasům musíte dopřát právě tyto jídla.
Where The Wild Things Are

Garnier shampoo

18. srpna 2013 v 8:00 | d
Ve čtvrtek jsem byla s Niki a moji sestrou ve městě,kde poblíž zastávky Elektra rozdávali coca colu zdrama.Dokonce jste si ji mohly pojmenovat jak chcete,nějakou přezdívkou nebo podobně.Proč to nevyužít že? :D Pak jsme tak různě prošly obchody a něco málo si koupily.Musím vám ukázat mého nového favorita od garnier.

 
 

Reklama


Rubriky