Jak na...?

Jak na dlouhé vlasy?

8. srpna 2013 v 22:10 | K.
Hodně z nás chce mít dlouhé vlasy. Rad je hodně, ale to nejlepší získáme přímo od těch, kteří je dlouhé mají. ;)
Já sama mám krátké vlasy a jsem blond. A jak některé z nás pravých blondýnek už zjistily, blondýny mají strašné vlasy. Rostou do jisté délky, dál už je to o ničem, moc dívek je má jemné a bez objemu, trpíme roztřepenými konečky a máme o cca 90 000 vlasů méně než brunety.
Ale i ostatní mají jisté problémy s růstem vlasů. Hodím vám sem pár super videí od holek, které mají úžasné a dlouhé vlasy. ;)
Fashion Pretty | via Tumblr

Jak se pěkně opálit,ale nespálit

14. července 2013 v 20:35 | d
Je tady čas prázdnin (ale jako žádné horko''nečekaně'').Ale i tak,jedete třeba k moři nebo kde to sluníčko prostě více pálí a chtěly byste mít krásně opálenou hnědou kůži.Kdo ne.No tak mám pro vás takových pár tipů,jak být tmavší(hnědší) a samozřejmě se nespálit!
wtf,taková černoška :(

Jarní nail art

23. března 2013 v 18:39 | K.
Jaro už je za rohem (i když to tak zatím nevypadá) a s ním přichází jarní nálada, plno sluníčka a taky květinková móda, pastelové barvy, volné účesy a... veselé nehty. :)
Dneska jsem pro vás nastříhala z videa návod na moc hezký a jednoduchý nail art.
P.S.: Kdo zná Arizona Tea (green tea), pozná, že zrovna tímto skvělým pitím je hlavně inspirován tento design. ;)

Tumblr_m6vel0wg1f1r6ukoko1_500_large
/návod - celý článek/

Jak mít krásné a plné rty?

17. února 2013 v 11:38 | d
Ahoj,dlouho jsem přemýšlela,jaký mám tu dát článek a tak jsem projížděla rubriky a na najela na Jak na... ? A projéžděla jsem internet,na co bych to měa zaměřit a napadly mě rty.Jak mít krásné,zdravé a plné rty?Neíkám,že menší rty nejosu pěkné,naopak,jsou mnohdy hezčí než plné.Jenže nekteré by chtěly plnější rty a já vám zkusím pomoct jak na ně.Samozřejmně že když to zkusíte,nestane se nějaký super zázrak a hned máte super plné rty,to fakt ne:D Ale vetšinou rty budou krásně vyžívené a budou dělat plnější dojem. :)


1)Určitě prvním pravidlem je nosit u sebe balzám na rty,je jendo jestli v kelímku nebo tubě,hlavní je že ho budeš mít stáe u sebe,kdy ho budeš potřebovat.Hodně dobrý je např. balzám s medem.

2)Buď dejte lžičku do horké vody a po chvilce ji přiložte na rty,nebo si rty přímo namočte do teplejší vody.Horká voda rty prokrví,a taky pomáhá předcházet koutkům,oparůma apod.

3)Dodej svým rtům taky pravidelnou masáž,s kterou tu pomůže obyčejný kartáček na rty.Namoš ho do horké vody a přejíždej po rtech.

4)Existuje mnoho líčidel,které mají efekt sám o sobě dělat plné rty.Na trhu je toho fakt moc.Určitě investice do kosmetiky se vyplatí :) např. konkuroací tužka na rty

Workouts - videa

13. listopadu 2012 v 18:51 | K.
Každý sní o krásné štíhlé postavě, ale ne všichni ji můžou snadno dosáhnout. Někteří skrátka neví jak na to. A prototady jsou instruktážní videa, jak ná krásné břicho, lýtka, stehna, hruď, a tak dále. ;) Videa jsou pod perexem, aby se nespletly dohromady s dalšími videi na hlavní stránce.
Moderation is key! And don’t tell me you haven’t been told that before, I won’t believe you. ;>

Jak urychlit růst vlasů ?

16. března 2012 v 19:33 | d
o prázninách jsem se nechala blbě ostříhat , long story :D Tak jsem hledala na internetu jak bych urichlila a našla jsem takové tipy , o kterých jsem si myslela , že nebudou vůbec fungovat.
¨
Mrkvový džus
To jsem vůbec nevěděla , že by mi mrkev nějak s něčím pomohla. Piju ho už asi dva měsíce a vlasy mi doopravdy rychleji rostou.

Křemíková bomba Dr.Popová
Je to čaj z křemíku. Moc dobře prý nechutná , ale vlasy prý rostou po něm hodně rychle. Hodně lidí čaj chválí. Je k dispozici v lékárně, ale u nás v Ostravě jsem ho nikde nesehnala.

Šampony
Prodávají se i šampony na vlasy,které urychlí. Ale zatím jsem je ještě nevyskoušela , Prodávají se myslím v kadé větší drogerií , ale myslím i v lékarně.

Snad vám to k něčemu bude;)

Newspaper nail.

14. února 2012 v 17:51 | D
Nehty jsou důležitou rolí v životě. Určitě jinak vypadá člověk s okosanýma nehtama a člověk ,který si je nekouše. Návod na novinové nehty.Takzvané Newspaper nail. Je to jednoduché a nehty zvládnou i ti ,co nemají se zdobením nehtů tolik zkušeností. Jestli mi ještě dneska výjde čas , zkusím si nehty udělat , vypadají dobře.


Návod v celém článku:

Návod: Jak nahrát vlastní obrázky na wehertit?

13. února 2012 v 18:30 | Teri
Tumblr_lj9208yi9f1qhynfa_large
Mnoho z vás to už určitě ví, ale najde se určitě někdo kdo to zatím nezjistil. Já sama na to musela složitě přijít, ale teď když už to vím, tak se o to s vámi podělím :) Návod je dělaný na mém starém blogu, tak si nemyslete, že jsem ho nedělala já :)
Tento návod je jen pro Google Chrome, protože je to v něj nejlehčí. ( V každém prohlížeči se to dělá jinak. )

Jak zařídit aby byl tvůj mobil víc cool ? :D

12. listopadu 2011 v 22:24 | Teri
Už tě nudí tvůj obyčejný všední mobil ? Chceš aby byl tvůj mobil stylovější? Tady mám 3 rady! Sice už to asi každého napadlo, ale stejně to tady dávám.
1.rada - Obal na mobil
Asi si říkáš, že obaly nemůžou moc mobil zhezčit, ale já nemám namysli nějaký černý, obyčejný ale například takové kousky:
Blackberry-cute-photography-pink-starbucks-favim_com-126084_large_large
Tumblr_lugjwdohxy1r18silo1_500_large

Lak skoro vyschl! Jak to napravit?

11. listopadu 2011 v 19:40 | Karlíí
Ahoj. :) Taky se ti někdy stává, že si potřebuješ nutně nalakovat nehty, ale už Ti dochází lak? Jak to spravit?

  • Tak to nejlehčí - Lak pořádně protřepat!
  • Další primitivní - Lak tak na 15 minut převrátit vzhůru nohama aby stekl dolů
  • Nemáš na spodku láhvičky už skoro nic? - Zřeď ho průhledným lakem! Pořádně protřepej a na 5 minut ho dej vzhůru nohama. :)
  • Když lak zaschl, polož ho na chvíli do horké vody! Ale nadávej ho do hrnce, který je na aktivním sporáku! Lahvička by mohla prasknout - pak by byl celý hrnec třeba zelený od laku na nehty. Takže horkou vodu (třeba z varné konvice) nalij do mističky nebo hrníčku a pak tam ponoř lahvičku s lakem. Nechej ho tam, co nejdýl. Až bude voda taková, že tam bez problému ponoříš prsty - lak výtahni a osuš. :)
  • Pokud máš třeba 2 růžové laky a chceš jenom jeden; přitom chceš novou krásnou barvu - smixuj je dohromady. :D Nezapomeň pak pořádně protřepat! :)
  • Dál ještě stačí když do láhviřky přikápneš kapku odlakovače. Ale ne hodně!
Tak, snad se Vám to trošku líbí. :)
Tumblr_lpzck5iifl1r0jgvuo1_500_large
 
 

Reklama
Reklama