Jak na...?

DIY nápady na vánoční dárky

5. listopadu 2013 v 17:28 | T.
Vím, že je ještě do Vánoc čas, ale určitě už někteří z vás začali vymýšlet, co komu k Vánocím koupit. Ale je tu i možnost, dárek vyrobit a ještě kvůli tomu nemusíte být ve většině případech nějak zdatní ve vyrábění věcí. Našla jsem pár DIY nápadů, které by se daly darovat jako pěkné dárky a chtěla bych se o ně s vámi podělit. Popisky jsou sice anglicky, ale myslím, že vám věechno dojde z fotky. :)

Jak na hydratované ruce přes zimu

3. listopadu 2013 v 10:37 | K.
Vím, je podzim, ale zima je stále blíž a blíž. Já beru zimu od půlky listopadu až do března, takže pro mě je zima fakt dlouhá. :D A abych to nějak vydržela já i mé ruce, přizpůsobila jsem si péči o ruce tak, aby byly stále hydratované a nevysušené. :)
Untitled

halloween tutorials

16. října 2013 v 18:51 | d
Momentálně nemám moc času,každý den se učím,teď právě francoužštinu.Kdo s ní taky začíná,tak ví,že to není zrovna dvakrát jednoduché.Jak už Terka psala,tak budeme přispívat s více články v tématu halloweenu. Já jsem našla nějaké tutoriály,kderé určitě stojí za shlédnutí :) A jsou dobrou inspirací,když se chystáte na nějakou halloweenskou párty nebo jen nějakou menší domácí párty.

VAMPIRE MAKE-UP TUTORIAL


ZOMBIE BARBIE TUTORIAL


ZOMBIE MAKE-UP TUTORIAL

Vlastnitelka posledního videa je češka,určitě ji znáte, getthelouk :) určitě se podívejte i na její další videa:)

Jak správně na vlasy!

10. října 2013 v 18:51 | N.
Už tu bylo spousty teorii a postupů , zajisté všechny mají něco do sebe...tak proč tu ještě nepřidat mou ..čím víc tím líp!
Takže takhle jdu na ně já ..
http://blondebitchessucksdick.tumblr.com/

Jak napravit poškozené vlasy

9. října 2013 v 18:06 | K.
Zdravím. :* Vždycky, když si žehlím vlasy, tak se mi samozřejmě líbí víc, ale tepelnou úpravou se ničí. Ale už jsem to tak trošku vychytala a zařídila se tak, abych moc vlasy zničené neměla. :)
Love her hair

Jak na hladkou pokožku?

7. října 2013 v 18:29 | T.
Každá z nás by si asi přála hladkou pokožku, ale ne každému se to poštěstí. Mám pro vás však pár rad, kterými zaručeně v "honbě za hladkou pokožkou" nic neukazíte. :)

Co dělat, když se vám lámou nehty?

6. září 2013 v 18:11 | T.
Trápíte se, protože se vám hodně lámou nehty? Tyto věci vám určitě pomůžou v tom zabránit! :)
nails | via Tumblr

Pamper evening

21. srpna 2013 v 14:24 | K.
Určitě všichni znáte dny, kdy máte všeho přes hlavu, stres ze školy, třeba vás bolí hlava a prostě všeho máte dost. Proto je skvělé udělat si takový malý relaxační večer. Já to většinou dělám v pátek, protože můžu jít spát bez vyčitek svědomí ze školy a starostí, ale samozřejmě si můžete vybrat jakkýkoliv jiný den. :)

fuck yes interior design

Ovocný osvěžující nápoj

17. srpna 2013 v 10:13 | K.
Nedávno jsem byla v thajské restauraci. Jako pití jsme si dali zajímavou ovocnou bombu, která má v sobě minimum kalorií a je opradu zdravá!
Stop chasing shadows, just enjoy the ride

Laky, díky kterým budete vypadat opálenější

13. srpna 2013 v 19:18 | K.
Každý chce být opálený, ale skončí léto a opálení mizí. Alespoň ještě během sprna a září můžeme vypadat trošku opálenější, pomocí nalakováných nehtů.
Well.This is a kinda lame name. But that rhymes.
 
 

Reklama
Reklama