Jak na...?

Jak stahovat přes torrenty? Jednoduchý návod

7. dubna 2014 v 15:00 | T.
Dnes tady mám pro vás opravdu hodně zjednodušený návod jak stahovat pomocí torrentů, protože myslím, že to každému, kdo to dosud neznal, hodně ulehčí život.
Co je vlastně na stahování přes torrenty super a čím se liší od běžného?
Největším plusem je jednoznačně rychlost. Jeden díl seriálu máte stáhnutý za pět minut, zatímco přes uloz.to, by jste to stahovali aspoň půl hodiny.
Nebudu tady vysvětlovat nějaké teoretické věci, které by vám stejně skoro k ničemu nebyly, přejdu prostě k jednoduchým krokům, jak stahovat.

Francouzské makronky - recept

2. dubna 2014 v 18:10 | T.
V jednom časopise (bohužel mám vytržený jen list, takže neznám jméno časopisu:/) jsem objevila recept na francouzské makronky, které určitě znáte, jestli jste někdy byli na Weheartit nebo Tumblr, protože tam jsou poměrně populární. Já teda nikdy makronky nezkusila, prý chutnají podobně jako pusinky, což zrovna nevyhledávám, ale holky je měly a říkaly, že chutnaly skvěle. Recept není ani moc náročný, myslím, že to zvládnete i sami. A nebo vám pomůže mamka nebo taťka, s těmi to zvládnete určitě. :D
Glitterland.

Oční linka na den i noc

22. března 2014 v 20:10 | K.
Omgggg, proč jsem tak dlouho nedala žádný článek? :D Panebože, vůbec jsem si to neuvědomila! Každopádně, našla jsem super návod, jak udělat pěknou oční linku na běžné denní nošení i na noc. Nemyslím tím jako spaní, ale třeba když jdete na nějakou party. :D

Jak se vyrovnat s těžkým dnem

18. února 2014 v 19:34 | K.
Každý někdy zažívá těžký den, nemáte na nic náladu, bolí vás hlava a nejraději byste hodili všechno za hlavu...
Daily Glamorous | via Tumblr

Jak dopomoct růstu vlasů

4. února 2014 v 20:47 | K.
Sen snad každé holky je mít dlouhé a krásné vlasy. Já jsem je kdysi dlouhé měla, ale pak jsem se ostříhala a teď mi moc nerostou. Ale našla jsem si pár triků, jak růstu dopomoct. :)
Girl

Tělový peeling - DIY

4. ledna 2014 v 14:00 | K.
Ahoj, nejel mi pár dní internet, proto píšu tak pozdě.
Každopádnějsem si doma dělala přírodní peeling, takže bych vám o tom mohla něco napsat. :)
FUCK YEAH CUTE WISHES
Budete potřebovat:
  • Cukr
  • Voda
  • Kokosový/olivový olej
Není na tom nic těžkého, zkrátka spojíte všechny ingredience dohromady. Voda je tam proto, aby se cukr lehoučce rozpustil a peeling nebyl tolik hrubý. Pokud máte raději sušší peelingy, nemusíte přidávat tolik oleje, ale pokud chcete spíše více hydratační, tak jím nešetřete. Můžete ho taky ozdobit různými kytičkami nebo třeba třpytkami nebo potravinářským barvivem, to je na vás. :) Jinak se masíruje pomocí prstů ve vaně do navlhčené pokožky, pak už jenom opláchnete a je to.
Lush

Jak na originální nail designy?

11. prosince 2013 v 17:00 | T.

Vážně se omlouvám, že jsme vůbec nedávaly články, ale blog je prostě vůbec nechtěl zobrazit, nevím co s tím bylo, ale doufám, že tenhle článek se mi už zveřejní. Našla jsem pár zajímavých tipů, jak místo všedních designů nehtů, stvořit na vašich nehtech něco originálního. Jinak už jen 9 dní včetně víkendu a máme prázdniny! Už máte nakoupené všechny dárky?
Nimbus nail art tutorial:)

Kde koupit / jak si udělat hezké svíčky levně

10. prosince 2013 v 20:36 | K.
Mám strašně ráda svíčky a nejsem určitě jediná. Ale nestojí mi za to, dávat 600 za jednu svíčku z Bath & Body Works. Napadlo mě pár variant, kde byste mohli sehnat hezké svíčky levně nebo si z levné a obyčejné udělat zajímavou podle vašeho vkusu.
five from friday | Mariannan

Jak snadno a rychle usušit nalakované nehty

21. listopadu 2013 v 19:28 | K.
Čauky, na youtube jsem našla jedno super video, jak usušit čerstvě nalakované nehty. No, však to znáte, spěcháte a nechcete, ať se vám celý lak někde setře. Skoro vše jsem zkoušela a je to vážně bezva. :)


Jinak vám všechna video od Cutepolish doporučuji. Všechno je tam přesně popsané a nejde o nic těžkého. :)

Rty , jak na ně ?

17. listopadu 2013 v 12:16 | N.
Zdravím , tento článek bude poměrně krátký a pro mnohé ani moc zajímavý .
Né , že by jsem nechtěla udělat nějaký dobrý článek a neříkám , že ani tento nebude , jen prostě bude
takový celkem "odfláknutý" , protože musím psát slohovou práci do angličtiny o nějakém stupidním filmu , kde musíme napsat 250-300 slov.
( kdyby někoho zajímalo jaký , tak je to mnoho povyků pro nic od Shakespeara)
No a teď už k dnešnímu článku :)
 
 

Reklama