Favorite apps : March

11. března 2014 v 20:33 | T. |  Různé
Dneska jsem tu s článkem, ve kterém vám doporučím pár aplikací z mého tabletu, jak jsem to dělala už v minulosti (třeba tady). Některé aplikace znám už delší dobu, ale ještě jsem se o nich nikdy na blogu nezmiňovala. Mám tablet s Androidem, v mobile mám Windows, kde jde v obchodu aplikací vybírat ze značně menšího výběru, ale kdyby jste chtěli, mohla bych udělat i článek týkající se mých oblíbených aplikací na Windows. A omlouvám se za ty reklamy, které se mi objevují ve screenshotech, mělo mě napadnout vypnout si Wifi. :/ A taky se omlouvám za to divné formátování článku, nevím, co s tím je, ale nechci se s tím otravovat další hodinu.
moje nádherná tapeta a taky jen tak pro představu čas, kdy jsem začala pracovat na tomto článkuBands in town

Super aplikace pro milovníky koncertů. Stačí si jen aplikaci stáhnout a po otevření vám aplikace projede seznam písniček ve vašem mobile a navrhne vám koncerty v okolí, které by vám neměly uniknout. Ať už protože blízko koncertuje přímo interpret, jehož máte v mobile písničky, nebo interprety hrající podobnou hudbu. Můžete také sledovat, kde zrovna koncertuje vaše oblíbená kapela a nebo sdílet koncerty, kterých se účastníte, na facebooku.

Vlevo můžete vidět seznam interpretů, na jejichž koncerty bych měla vyrazit, napravo mám vypsané všechny koncerty v okolí, nehledě na to, jestli se jejich žánr podobá tomu v mém mobile.
TV Show Favs

Pro milovníky seriálů je tato aplikace přímo nutnost. Můžete sledovat, kdy vyjde nový díl vašeho oblíbeného seriálu, zaznamenávat si u jakého dílu jste skončili a nebo si i zjistit informace o hercích nebo určitých epizodách. Za velké plus považuji také možnost přidání widgetu na plochu, který je plně přizpůsobitelný, takže si ho můžete upravit přesně tak, aby vám vyhovoval.

Vlevo vidíte jak to vypadá, když se dostanete na určitou epizodu seriálu. Vpravo pak zmiňovaný widget. Vedle TV show widgetu můžete spatřit další widget, tentokrát od aplikace Timetable, kterou vám právě přiblížím.Timetable

Rozvrh hodin do mobilu. Ale ne jen tak ledajaký! Tato aplikace nabízí mnoho možností a fukncí. Jo, pořád se to týká školy, takže to nemůže být nic zábavného, ale i tak ji mám ráda, protože je hodně přehledná a zase jako u minulé appky oceňuji možnost přidání widgetu. Do Timetable si můžete kromě rozvrhu hodin zapsat i úkoly, testy a prázdniny, které vám bude aplikace připomínat.

Můžete vidět část mého rozvrhu, haha.


ELearning Flash Cards

Když jsme u té školy, tato aplikace je mi hodně nápomocná při učení. Pomáhá vám tvořit kartičky, které vás vyzkouší z daného učiva. Stačí jen zadat pojem a k němu definici (obojí můžete vyfotit) a kartičku uložit. Aplikace vás pak vyzkouší z pojmů v náhodném pořadí a vy si tak látku dobře prozkoušíte. Určitě bych na Google Play našla lepší aplikace na stejném principu, ale tahle mi stačí. Jinak jako internetovou alternativu doporučuji http://www.studyblue.com/ , pouze se zaregistrujete a pak můžete začít tvořit. Osobně mám radši tu internetovou verzi, můžete pak i kliknout na tlačítko, jestli jste znali odpověď nebo ne a stránka vyhodnotí na kolik procent látku umíte.

Na prvním obrázku vidíte fázi zkoušení (konkrétně moje včerejší učení na chemii:D). Na druhém fázi tvoření kartiček.MusicXmatch

Celkem známá aplikace, která jde stáhnout i na operační systém Windows. Mám ji hooodně dlouho a v tomto oboru jsem nenašla žadnou aplikaci, která by se jí dokázala vyrovnat. Když jste např. v obchoďáku a slyšíte nějakou super píseň, ale nevíte, jak se jmenuje, stačí zapnout tuto aplikaci, která vám už po chvilce řekne název písně a ještě vám k ní bude promítat slova. Je to i super přehrávač pro písničky, které už v tabletu/mobile máte, přidá k nim slova a bude vám je pouštět jako karaoke. Já mám verzi zdarma, ale v placené verzi můžete i z vašich písní vytvořit opravdové karaoke (odstraní se i hlas zpěváka) nebo zkoušet různé ekvalizéry. Fakt super aplikace, vřele ji doporučuji!Walk Band

Z aplikací, které vám umožňují hrát na hudební nástroje, tuhle považuji za jednu z nejlepších. Můžete hrát na klavír, kytaru i bubny! Ale kupodivu na to fakt jde něco zahrát, na klavír jsem dokonce dokázala zahrát i jednu píseň, i když dost kostrbatě. A na kytaru se hrálo taky super, protože aplikace nabízí možnost přepínání akordů pouhým stisknutím tlačítka, takže jsem i přes to, že neumím na kytaru zahrát vůbec nic, zahrála píseň od Coldplay!! :D A dokonce je tam i možnost výuky určitých skladeb a písní, kde vám lítají nad klaviaturou noty a přesně vám říkají jakou klávesu stisknout, takže dokáže zahrát na klavír i absolutní neznalec not.
Mozkovna

Super hra, která dokonale procvičí vaše mozkové závity. Za velké plus považuji fakt, že je celá hra v češtině, takže se nemusíte bát, že nepochopíte otázky. Na začátku si zvolíte vzhled své postavy (v průběhu ho můžete měnit) a pak odpovídáte na otázky v časovém limitu. Otázky bývají celkem těžké, ale po nějaké době si odpovědi na některé z nich zapamatujete a tímpádem se i naučíte něco nového. Za správné odpovědi získáváte imaginární peníze, za které si můžete dokupovat okruhy otázek. Já vlastním 4 okruhy, protože jsem prostě borec! :D :D Když si nebudete s nějakou otázkou vědět rady, jednou za hru můžete využít možnost minihry, která vám podle toho, jak dobře si budete vést, buď prozradí odpověď a nebo vám dá aspoň 50 na 50.


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Hodnoťte náš design jako ve škole:

1
2
3
4
5

Komentáře

1 clair-clary clair-clary | Web | 12. března 2014 v 18:43 | Reagovat

Já mám na písničky SHAZAM a celkem funguje :)
DObré tipy :)

2 lala lala | 12. března 2014 v 20:03 | Reagovat

Mozkovnu znám, první kolo jsem pařila tak dlouho že jsem věděla všechny otázky:D

3 t. t. | Web | 12. března 2014 v 21:44 | Reagovat

[2]: jojo, to znám moc dobře, takhle to mám už ve dvou balíčcích :D

4 lala lala | 20. března 2014 v 19:22 | Reagovat

Ještě se chci zeptat, jaký máš tablet Teri? :-)

5 t. t. | Web | 20. března 2014 v 19:48 | Reagovat

[4]: odys xelio 7 pro

6 lala lala | 21. března 2014 v 20:37 | Reagovat

Díky moc :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama