22.3. po dlouhé době setkání naživo

23. března 2014 v 11:31 | T. |  My
Včera jsem se po hodně dlouhé době viděla s Kájou. Byly jsme sice venku jen krátce a opravdu na poslední chvíli, ale stejně to bylo fajn. Chtěly jsme si hlavně popovídat, takže jsme si koupily Ugo a sedly si tam na sedačky. Zjistily jsme, že si pořád skvěle rozumíme, i když se teď už tak nevídáme a jediný kontakt udržujeme přes sociální sítě. Byly jsme tam jen my dvě, protože jsme tam byly opravdu jen chvilku a než by vůbec Nikol nebo Denča přijely, musela by už Kája zase odejít. Stavily jsme se i do pár obchodů, ale vůbec se nám tam nic nelíbilo. (A to jsem zrovna měla tak nakupovací náladu!) Nakonec jsem si ale koupila krém na ruce a suchý šampon, protože ani jednu z těchto věcí jsem dosud neměla a chtěla jsem si je koupit už delší dobu. Kája si bohužel nevybrala nic, ale i tak jsme si to užily. Chtěly jsme udělat nějaké fotky na blog, ale dopadly dost děsně, protože byly na poslední chvíli. Ale nebojte, stejně je do článku dám. :D

Tento krém měla minulý rok Kája a všechny 3 jsme jí ho kradly, protože skvěle voněl. Takže když jsem ho objevila v malé edici, musela jsem ho mít. A navíc jsem si chtěla nějaký krém koupit už delší dobu, takže to byla jasná volba.
Batiste suchý šampon jsem taky musela mít, už i jen protože ho měl ve svém videu danisnotonfire a mnoho dalších youtuberek. Nikdy jsem suchý šampon neměla, tak ho aspoň vyzkouším. :)

Máte na nás nějakou otázku? Ptejte se na našem ASKU!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama