Březen 2014

Jak skladuji dekorativní kosmetiku - Kája

30. března 2014 v 19:31 | K. |  Kosmetika
Podobný článek už tady byl od Denči, takže jsem se rozhodla v něm pokračovat. :) Rozhodla jsem si to tak trochu rozdělit, protože kdyby to mělo být všechno v jednom článku, bylo by toho dost. :D
Takže nejprve jsem tady s dekorativkou, které mám - ve srovnání s ostatními typy péče - nejméně. Nejsem nějaký nadšenec, který by měl dvěstě rtěnek a tvářenek, většinou se spokojením s jedním, dvěmi kusy.
✿ S h i n y ♔ B e t t y ✿

Rychlo-info-USA ČLÁNEK!!!

24. března 2014 v 20:42 | N. |  Různé
Zdravím , dneska jsem omdlela 3x ve škole , pecka , ale o tom ten článek nebude, nějak jsem se dostala domů dřívě , proto jsem se dívala na mixxxer ( očko), kde říkali o nějaké soutěži s Maybelline , kdo má rád kosmetiku a kdo si chce splnit American dream .. jak jsem slyšela ''KOSMETIKA'' začala jsem vnímat a následně to american dream .. celkem jsem nechápala .. hned jsem se v mobilu dívala o co vůbec přesně go , pochopila jsem , že se máte vyfotit s vaší oblíbenou Maybelline řasenkou ( jakoukoliv) , pak utvořit nějakou koláž z fotek a možná vás vyberou , podle mě to za pokus stojí , celkem by jsem do toho šla , ale mám přesně 5 řasenek a nevím , která je ta top ( asi rocket , ale i one by one ...VŠECHNY :D) .., a navíc stále čekám na svůj american dream od rodiču . Jinak ten pobyt je v New Yourku na 1 měsíc přes prázdniny ... vážně to je lákavé a řekla jsem si , že to dám na blog , protože plno z vás se nejspíš do USA ani nemá šanci podívat a toto , by byla mega čistá náhoda :P ... No nic !Tady! je odkaz kde se přihlásit. Pokud se zapojíte tak Good Luck ! Budete to potřebovat ;)
NYC♥

22.3. po dlouhé době setkání naživo

23. března 2014 v 11:31 | T. |  My
Včera jsem se po hodně dlouhé době viděla s Kájou. Byly jsme sice venku jen krátce a opravdu na poslední chvíli, ale stejně to bylo fajn. Chtěly jsme si hlavně popovídat, takže jsme si koupily Ugo a sedly si tam na sedačky. Zjistily jsme, že si pořád skvěle rozumíme, i když se teď už tak nevídáme a jediný kontakt udržujeme přes sociální sítě. Byly jsme tam jen my dvě, protože jsme tam byly opravdu jen chvilku a než by vůbec Nikol nebo Denča přijely, musela by už Kája zase odejít. Stavily jsme se i do pár obchodů, ale vůbec se nám tam nic nelíbilo. (A to jsem zrovna měla tak nakupovací náladu!) Nakonec jsem si ale koupila krém na ruce a suchý šampon, protože ani jednu z těchto věcí jsem dosud neměla a chtěla jsem si je koupit už delší dobu. Kája si bohužel nevybrala nic, ale i tak jsme si to užily. Chtěly jsme udělat nějaké fotky na blog, ale dopadly dost děsně, protože byly na poslední chvíli. Ale nebojte, stejně je do článku dám. :D


Oční linka na den i noc

22. března 2014 v 20:10 | K. |  Jak na...?
Omgggg, proč jsem tak dlouho nedala žádný článek? :D Panebože, vůbec jsem si to neuvědomila! Každopádně, našla jsem super návod, jak udělat pěknou oční linku na běžné denní nošení i na noc. Nemyslím tím jako spaní, ale třeba když jdete na nějakou party. :D


TBT songs

15. března 2014 v 11:34 | d |  Různé
Poslední dobou se vracím ke starším písničkám, k bývalým ''hitovkám''. Rozhodla jsem se udělat článek na toto téma tbt. Doslovný název tbt je throw back thursday. Throwback ''navrát'' často používané spíš na instagramu jako hashtag, ale to už odbočuju. #nevermind

My favorite apps

13. března 2014 v 14:56 | N. |  Věci,produkty,které vám doporučujeme!
Ahoj, zdravím vás u nového článku.. Jako první věc co chci podotknout je, že se omlouvám za stejný článek co dala Terka, je to náhoda jelikož ve svém sešitu kde si zapisuji články a outfity, my dneska vyšel stejný článek :( štve mě to snad nebude Terka naštvana.. Jedná se o to, že vám ukážu zase moje oblíbené aplikace v tabletu, v mobilu noc takové ty hry atd. nehraju, tam používám instagram,messenger,flappy bird a snappchat a jsem ráda :D. Jinak tento článek píšu přes tablet tak znáte android, občas opravuje slova tak se omlouvám.
( Sony Xperia Z)

Favorite apps : March

11. března 2014 v 20:33 | T. |  Různé
Dneska jsem tu s článkem, ve kterém vám doporučím pár aplikací z mého tabletu, jak jsem to dělala už v minulosti (třeba tady). Některé aplikace znám už delší dobu, ale ještě jsem se o nich nikdy na blogu nezmiňovala. Mám tablet s Androidem, v mobile mám Windows, kde jde v obchodu aplikací vybírat ze značně menšího výběru, ale kdyby jste chtěli, mohla bych udělat i článek týkající se mých oblíbených aplikací na Windows. A omlouvám se za ty reklamy, které se mi objevují ve screenshotech, mělo mě napadnout vypnout si Wifi. :/ A taky se omlouvám za to divné formátování článku, nevím, co s tím je, ale nechci se s tím otravovat další hodinu.
moje nádherná tapeta a taky jen tak pro představu čas, kdy jsem začala pracovat na tomto článku

O nás - Kája

10. března 2014 v 20:24 | K. |  My
Čauky, jako poslední vám ráda napíšu něco málo o sobě, tak doufám, že nudou neusnete. :D

O nás - Denisa

8. března 2014 v 20:04 | d |  My
Narovinu, dlouho jsem tady nenapsala článek, ne že by se mi nechtělo, jen jsem toho měla fakt moc, a když u jsem volnou chvilku našla, ani mě na napsáni článku nenapadlo. Tak snad už to do budoucna bude lepší. Myslím, že není potřeba to tu nějak moc rozepisovat, holky to už předemnou udělaly skvělě:)

O nás - Nikol

7. března 2014 v 10:21 | N. |  My
Zdravím , jak už včera hezky Terka rozepsala , že nás moc neznáte a ,že vám teď každá napíšeme článek o sobě , tak tady je ten můj :)