Únor 2013

Sleepover

26. února 2013 v 16:58 | T. |  Naše Filmy,Videa
Ze soboty na neděli jsme všechny spaly u kámošky Niki V. Vzniklo tak z toho další "přespávací video" :D Je to krátké, nezabere vám moc času ho zkouknout, tak to snad obětujete. ;)

DEJTE SI TO DO HD!
Máte na nás jakékoliv otázky? Napište nám na ASK!Twitcam

22. února 2013 v 9:12 | N. |  My

http://twitcam.livestream.com/dxb6x


AHOJ :))

Takže , v sobotu jdeme k naší kamarádce spát!!Budeme tam všechny , takže uděláme twitcam .
Začne cca.v 19:00 do 20:00 a také v tuhle dobu se na blogu objeví odkaz na náš twitcam :)

Co je potřeba :
twitter a otázky ať máme o čem mluvit ;))
Btw : Neznáte někoho, kdo dělá pěkné designy na přání?

Jak mít krásné a plné rty?

17. února 2013 v 11:38 | d |  Jak na...?
Ahoj,dlouho jsem přemýšlela,jaký mám tu dát článek a tak jsem projížděla rubriky a na najela na Jak na... ? A projéžděla jsem internet,na co bych to měa zaměřit a napadly mě rty.Jak mít krásné,zdravé a plné rty?Neíkám,že menší rty nejosu pěkné,naopak,jsou mnohdy hezčí než plné.Jenže nekteré by chtěly plnější rty a já vám zkusím pomoct jak na ně.Samozřejmně že když to zkusíte,nestane se nějaký super zázrak a hned máte super plné rty,to fakt ne:D Ale vetšinou rty budou krásně vyžívené a budou dělat plnější dojem. :)


1)Určitě prvním pravidlem je nosit u sebe balzám na rty,je jendo jestli v kelímku nebo tubě,hlavní je že ho budeš mít stáe u sebe,kdy ho budeš potřebovat.Hodně dobrý je např. balzám s medem.

2)Buď dejte lžičku do horké vody a po chvilce ji přiložte na rty,nebo si rty přímo namočte do teplejší vody.Horká voda rty prokrví,a taky pomáhá předcházet koutkům,oparůma apod.

3)Dodej svým rtům taky pravidelnou masáž,s kterou tu pomůže obyčejný kartáček na rty.Namoš ho do horké vody a přejíždej po rtech.

4)Existuje mnoho líčidel,které mají efekt sám o sobě dělat plné rty.Na trhu je toho fakt moc.Určitě investice do kosmetiky se vyplatí :) např. konkuroací tužka na rty

Správné mytí vlasů v 10ti krocích

14. února 2013 v 22:46 | K. |  Kosmetika
Pár takových článků už jsem četla, většinou to bylo podobné, ale chci vám k tomu přidat ještě nějaké své rady. :)

Tumblr_mflv1wbzk41qj1omao1_500_large

Přespávačka - VIDEO

6. února 2013 v 20:13 | T
Včera jsme s Niki spaly u Denči. Kája bohužel ne. :/
Takže tady je video složené ze záběrů a fotek, které byly publikovatelné. :D
Bohužel točené jen mobilem, a tak nejde o nějak nejlepší kvalitu, ale stejně si to můžete přepnout do HD. :)
Máte na nás jakékoliv otázky? Napište nám na ASK!

DIY-Decorations

3. února 2013 v 19:44 | Nicole♥ |  DIY

Ahoj:P

Mám na vás dotaz!Chci vědět jestli si tak připadám jen já , a nebo někdo souhlasí!?Taky se vám pořád zdá že potřebujete něčím pokoj vylepšovat?Jo!Řeknete si to je kráva , každý si chce něčím ozdobit pokoj!! Ale , ja to myslím tak že si něco chcete vyrobit , než koupit.Uplně miluju videa kde nějaké americké blogerky si přetvářejí pokoj!Uplně z obyčejného bíleho pokoje jen s postelí a stolem u kterého je jen židle a lampa , vytvoří nádherný pokoj a to nekoupí vůbec nic(max. materialy jako papíry a barvy a blbůstky).Pokaždé když to vidím říkám si : TO CHCI TAKY! Ale většinou pak nevím třeba co s tím co potom do něčeho dám.Už jednou jsem si jednu věc udělala ! Uplně náhodou jsem se nudila a to doslova!!!Určitě znáte obchod IKEA !!!(BOŽÍÍ VĚC TOTO) mám snad vše z IKEI :D ne to asi ne , ale hodně věcí mám určitě.Prostě , (furt to protahuju:D) koupila jsem si bílé a černé ja ani nevím jak to nazvat provázky?šňůrky? Jsou to prostě takové papírové provázky , které používáte třeba na balení (jako zavázání)dárku . Myslím že to bude levné cca. 30KČ. Jde o to že když je rozděláte zvlní se a to je na tom to nejlepší :D . Když skloubíte bílou a černou je to strašně hezké já sama mám černou postel , bílou poličku vázičky blabla prostě se mi to tu hodí!Mám pokouj takový růžový (no tmavší růžová takouvá ale dobře růžová:D) a je to pak stylové když si tu nataháte provázky:D.Ne! prostě udělala jsem si asi 20 stejně dlouhých provázků sepla je k sobě , a vzniklo z toho velice zajímavá věc:D dala jsem si to z rohu skříně a vypadalo to velice dobře , protože mám skříň a vedle toho skřínku na líčidla takže když jsem si vedle toho polořila vázu s růžovou orchideii a můj krásně třpitivě růžový kuvřík ze sefory vypadalo to báječně.Třeba teď na vánoce jsem si na to dala pár baněk a hned už jsem měla o vánoční ozdobu na víc.No a co vlastně z toho plyne :D?! Nebojte se improvizovat!Vím že toto je asi o ničem píšu vám tu román jak jsem si haldu šňurek pověsila na skříň , ale opravdu pokoj se vám zpříjemňí a udělá hezčí a je to asi jako když máte kupu polštářu na posteli , je to utulně , nebo nebesa zase je to hezčí ! Já aby jsem vám to vážně dokázala našla jsem takové jedno video kde blogerka si vylepšuje pokoj ! Je to DIY což mi je blbé když ho tu v předminulém článku dala Kája , ale snad vám to vaďit nebude ;)) Každopádně děkuji jestli si článek přečtete do konce !;)

Mějte se a brzy u dalšího článku!!♥♥

váš jukniseonline.team

:-*


Tangle Teezer

1. února 2013 v 17:47 | T |  Věci,produkty,které vám doporučujeme!
Kdo se aspoň trochu pohybuje ve světě fashion blogerů a podobných stránek, určitě tento produkt už zaznamenal. Tangle Teezer je plastový kartáč určený k rozčesávání vlasů. Právě díky tomu, že je vyroben z plastu, má hodně ohebné štětiny, takže i když máte hodně zacuchané vlasy (mokré i suché), rozčesávání s ním vůbec nebolí. Dalším velkým plus je také to, že po použití jsou vlasy lesklé a příjemné na dotek. Jeho zvláštní tvar je uzpůsoben přímo do ruky.
Img_0200_large