Leden 2013

Polštáře s mašličkou

30. ledna 2013 v 20:10 | K. |  DIY
Ahoj. :) Dnes tady mám pro vás krásné a užitečné DIY video. Kdo je zručnější a pro hezkou věc se nebojí trošku pracovat, určitě se mu to vyplatí. :) Jde o krásné polštářky přetažené elegantní mašlí (na mašli doporučuji satén). Můžete si je dát na křeslo, do postele nebo jako obyčejnou dekoraci. Vše na videu uvidíte, ale slečna mluví anglicky, takže by to mohl být malý problém. Ale jak jsem říkala, vše uvidíte a komentáře si nemusíte všímat. ;)


Řasenkový_Speciál

19. ledna 2013 v 12:56 | Nikol |  Kosmetika

Máte rádi velké řasy?

Tak je tento článek přímo pro vás ;)

Já osobně mám docela dlouhé řasy , jenže všem se tak nepoštěstilo :/
Nebudu nějak zbytečně natahovat ten uvod takže ->c.č.

HROMADA FOTEK!

18. ledna 2013 v 18:08 My
Ahoj :) poslední dobou jsme sem moc nepřídavaly článků(vysvětleno v minulém článku),takže ani moc fotek.Takže během posledního asi měsíce se toho hodně nafotilo. Fotoromán jsme sice nestíhaly:D ale si teď na něj najdeme čas!:D Takže jen tak pro orientaci jsme třeba dneska byly v Nové Karolině,včera u Terky a tak :D


Vysvětlení + ask

9. ledna 2013 v 21:41 | Jukniseonlineteam |  My
Poslední dobou se stále množí více připomínek na to, že málo přispíváme. Některé komentáře jsou hodně nepříjemné a některá affs si nás odebrala. Tak musíme napsat alespoň krátké vysvětlení.
Jsme teď v devítce a blíží se vysvědčení. Každý den se učíme a každý den píšeme testy nebo jsme zkoušené. Potřebujeme mít co nejlepší známky, protože se hlásíme na střední školy a opravdu se musíme snažit. Tak nám moc nezbývá čas věnovat se ještě blogu, nedejbože fotorománu. Opravdu se omlouváme, pokud bude chvíli volno, pokusíme se něco přidat, ale pochopte, že opravdu nemáme čas.
Doufáme, že nás pochopíte. :)

Alespoň takové malé spestření; založily jsme ask, takže pokud se na nás budete chtít na cokoliv zeptat, jen se ptejte. Důvod založení byl takový, že pro pokládání otázek na formspingu si musíte založit účet. Tady je to anonymní a nepotřebujete být příhlášen. :)

http://ask.fm/jukniseonlineČokoládové muffiny - recept

5. ledna 2013 v 20:43 | T. |  Mňamky
Docela dlouho jsme nic do rubriky s recepty nepřidaly, tak to napravuji. Na Vánoce jsme se ségrou letos jako jeden z dárku pro mamku koupily formu na muffiny, a tak mě napadlo napsat právě o tomto receptu.
Tumblr_m8m119djg61qeibbgo1_500_large

V c.č. se dozvíte jak na to. ;)

Která místa byste měli určitě navštívit...

3. ledna 2013 v 20:39 | K. |  Různé
Sice je na to ještě brzo, ale i tak někteří z vás už určitě přemýlejí, kde by se chtěli někdy v budoucnu podívat. Navrhnu zatím jen Evropu, jinak by to bylo na dlouho! :)
Tumblr_mfypg65bcm1r1lvmxo1_500_large