Červenec 2012

SONN - 1. kolo

31. července 2012 v 10:44 | K. |  Soutěže ^^

Tak a je tady první kolo soutěže o nejlepší nehty. Přihlásilo se vás sedm, což je přijatelné, aby se to nepletlo. Kol bude více než pět. V tom dnešní se bude hlasovat o nejkrásnější nehty s letním motivem.
Neude se vypadávat, body ze všech kol se budou sčítat. :) Ceny později upřesím, nejsem ještě rozhodnutá.

Osvěžující nealkoholický nápoj!

30. července 2012 v 14:20 | Niki:)) |  Mňamky

Ahoj!!!♥

Také je vám stále horko a už nevíte jak by jste se schladily?!Já vám poradím,udělajte si pravý vychlazaný nápoj!
Nápoj , který vás osvěží je tak lehký že si ho budete možná dělat několikrát deně!Jmenuje se ...........

Mojito♥

Více v c.č

Registrační kolo SONN

29. července 2012 v 21:31 | K. |  Soutěže ^^

Reakce na předchozí článek byly v celku kladné, takže soutěž začne. :) Ještě jednou to zopakuju; v každém kole půjde o jiný styl nehtů, obrázek mi vždycky vložíte do komentu s přezdívkou a blogem. Vypadávat se nebude, jednotilvé hlasy v hlasování se u každého soutěžícího budou dohromady sčítat.
Kol bude minimálně pět, tak doufám, že zůstanete až dokonce. :) Vaše body se vždycky budou sčítat a nikdo vypadávat nebude. Nehty můžou být jak vaše, tak z internetu, to záleží na vás.

Do komentářů:
  • Přezdívka
  • Blog
  • Internetový odkaz na obrázek nehtů

V tomto kole posílejte obrázky s letní tématikou! :)

Tak do toho!

SONN(nehty)?

29. července 2012 v 17:17 | K. |  Soutěže ^^
Chtěla bych se vás zeptat; přivítali byste (a možná se i přihlásili) do soutěže o nejhezčí nehty? Bylo by to ale trošku netradiční. Nevypadávalo by se, ale body v jednotlivých kolech v hlasování by se dohromady sčítaly. V každém kole by šlo o jiné téma a vy byste mi do komentářů jenom vložili odkaz na nehty s vašim jménem a blogem.
Takže příklad, třeba; Eva získala v prvním kole v hlasování 6 hlasů, v dalším 3 a v dalším 5. Má 11 bodů, chápete? :D
Samozřejmě můžete vystupovat i s vlastním nail artem. :) V tomhle připádě budu ráda, když mi fotku pošlete na mail, abyste to nemuseli ukládat na net. :)

Pište mi do komentů, jestli byste takovou soutěž uvítali a když tak bych už večer přidala registrační článek. Možná se bude hrát o skutečné ceny. :)


Tumblr_lzkv2a8spm1qd512yo1_500_large

Nákupy:-*

27. července 2012 v 23:20 | Dejína |  My
Ahoj , včera jsme byliy JÁ a Terka v KAROLINE. Koupila jsem si fialové kratasy , protože jsem potřebovala už nějaké nové. a ještě jedno bílé tričko. Vydaly jsme se nahoru do KFC, protože Terka měla slevovou kartičku na twister, ale nakonec jsme zaplatily ještě víc, než bez té slevy. :D Potom jsme šly do Futura. A pak zpátky do Karolíny, kvůli něčemu tajnému :DD. Tady už fotky:
více v cč.

DIY - Galaxy Vans

25. července 2012 v 18:41 | Teri |  DIY
Vím, že jsme sice psaly o Vanskách článek už nedávno, ale tohle DIY mi prostě nedalo. Jsme teďka se ségrou hrozně akční a nějaké DIY na netu hledáme, zkoušely jsme takové to dye t-shirt, že tričko ponoříte do barvy nebo do Sava, což byl nás případ. Může to vypadat třeba takhle. Ale teď zpět k Vanskám.
Sice jde poznat, že ta holka nemá ve videu pravé Vansky, ale já bych taky neriskovala, že se mi to třeba nepovede a Vansky si tím zničím. Musím říct, že se jí teda povedly úžasně. Opravdu moc se mi líbí. Já bych to sice radši nezkoušela vyrobit, ale stejně se na video ráda podívám, protože je fakt super. Koukněte taky. :) Je to sice v angličtině, ale to co mluví, poznáte i z videa. :)
Jo a jestli je taky budete vyrábět, rozklikněte si video na youtube, v popisku je napsané vše co potřebujete pro tyto galaxy boty. :)


Madagaskar 3

23. července 2012 v 22:36 My
Ahoj , dneska jsme byli na adagaskaru 3. Přišlo nám to , že je to spíš pro menší děcka:D Ale někdy to bylo vtipné no:) máme i pár fotek :) Více fotek v celém článku. Ale Kaja s náma nebyla :/ Byla s náma od Terky sestra Kamča:))))♥A moje sestar Bára.

jak modelky že ?:DVans

22. července 2012 v 18:45 | Niki♥ |  Móda

Buenos días


Znáte značku VANS ? Je to jedna z nejoblíbenějších značek v americe ale u nás to má každý druhý.Většinou teda stylový lidé:DD a ti co na to maj.Je to něco jako converse akorát nejsou kotníkové(vím že converse nejsou jen kotníkové)

Třeba Vansky má i Terčiná sestra , ale Terka si je určitě bude půjčovat!To jsou ony:
A tyto jsou od Denči:
Ona už je nemá protože jí byly hodně velké tak je musela vrátit.Ale bue mít nové no , místo nich si zatím koupila converse a lacoste:)(kdyby to někoho zajímalo)
A co si o nich myslíte vy?NAPIŠTE od koho se vám líbí více!A koupily by jste si je ?
Zh3iyd2npvs_large

19.7. nákupy s Niki :)*

19. července 2012 v 23:03 | T. |  My
Dneska jsme byly s Niki nakupovat v Karolíně. Bylo to jako vždy super a konečně jsem všechny peníze neutratila jen za jídlo. :D Koupily jsme si obě tričko a pak barvy na vlasy. Chceme zkusit smývatelnou barvu, já odstín dark cherry a Niki ledová blond. Tady už pár fotek z dneška. :

Pll-soutěž

18. července 2012 v 15:29 | jukniseonlineteam |  Soutěže ^^
Je tady soutěž ohledně serialu pretty little liars.
Pokud jsou tady nějací nadšenci tak to bude pro ně raz dva.
Jde o to že každý týden v nečekané chvíly tady bude fotka nějaké postavy z pretty little liars a pak první 3 co správně odpoví dostanou odměnu.
(3dny reklamy na našem blogu)
Soutěž bude měsíc takže můžeme hodně blogům zlepšit návštěvnost!:)