Duben 2011

Takové třička chcu :D

18. dubna 2011 v 16:18 | teri |  MódaHello Kitty Bling Crystal

5. dubna 2011 v 15:15 | Karlíí |  Styly


No není to obal na mobil, ale kryt. Kryt je určen pro zadní stranu telefonu, hlavně pro mobil Samsung. Je z takových malých zaoblených časteček, krystalky. Obal stojí 15 dolarů, což je asi něco u nás kolem 300 Kč,-. Jsou dvě varianty, buď růžová kde má Hello Kitty obyčejný víraz a nebo tyrkysový (taky bílý), ale tam se Hello Kitty trošku šklebí. Mě osobně se více líbí ta tyrkysová, i proto, že růžovou moc nemusím. Samozřejmě je i takový tyrkysový, kde se Kitty nešklebí. Ale pak je tady i verze kde je celá HK a nejenom její hlava. No těch verzí je víc, ale nestojí o zmínku.

A které se nejvíc líbí tobě? (Anketa)

Tipy - Nehty

2. dubna 2011 v 17:55 | Karlíí |  Móda
Tady je pár oborů a tipů, jak na to mít hezké nehty!

Nakupování laků:

1) Známe pravidlo, Dražší = Kvalitnější
2) Než si lak koupíš, zkus si nejdřív přičichnout, jestli vůně bude opravdu silná a až příliš ,,laková'' nekupuj, kvalitnější laky tak moc nesmrdí.
3) Značka, když se nemůžeš rozhodnout mezi dvouma laky (stejna cena) a přemýšlíš který je hezčí ikdyž se ti líbí oba ale chceš jenom jeden, zkus si vzpomenout jaké značky laků máš doma. Vyber si tu značku kterých máš doma víc. (Je to lepší, poměrem k různým složkám laku)
4) Než si lak koupíš, uvažuj jestli ho dobře využiješ. Pozor! Nekupuj si všemožné laky jenom aby ses chlubila že je máš, ale musiš vědět jestli se ti to k něčemu hodí a jak to využiješ. Když už vyschlé staré vyhazuješ, není škoda těch peněz?

Zkracování nehtů:

1) Po tom, co si nehty ostříháš, bys je měla i malinko opilovat. Nehty tím budou silnější a nebudou se ti tolik lámat. Taky pilník je lepší než nůžky.
2) Pokud si nehty piluješ, piluj pouze z jedné strany nadruhou a ne jinak. Např. Pouze zleva do prava. (opačně podle pohodlí) Pokud budeš kvapně pilovat tam a zpátky, tam a zpátky uvidíš, že nehty se ti budou nehezky třepit.
3) Všdchny nehty musí být stejně zarovnány. Buď oble, nebo rovně, to záleží na vkusu.
4) Nehty si vžádném případě nepiluj nebo nestříhej ihned po koupeli, nebo po tom co si mela prsty pod vodou. Začnou se ti také nehezky třepit.

Lakování nehtů:

1) Pokud si začátečník, nehty si předtím než si je nějak barevně nalakuješ, nalakuj prvně průhlednou vrstvou. Pokud tak učiníš, nehty ti potom nebudou žloutnout.
2) Dávej víc vrstev laku, aby to nevypadalo průhledně a mělo to krásný lesklý efekt.
3) Pokud si nehty už nalakuješ, je lepší si na t dát i jednu ochranou vrstvu průhledného laku. Zvlášť ldyž laky nejsou kvalitní nebo je to ten styl ala COLOR & GO atd.
4) Než si nehty nalakuješ, sestav si do řadu. Jak budeš různé potřeby potřebovat, aby si s nalakovanými nehty nemusela hledat v šplíkách, kde maš třeba bílou zdobenku, nebo červené nálepky motýlků.

Nálepky na nehty:

1) Než si na nehty bez laku nalepíš nálepky, nejdřív si je nalakuj průhlednou vrstvou. Ale pokud to nepokládáš za nutné, nemusíš.
2) Po každém nanesení nálepky si nehet přetři (zafixuj) průhledným lakem aby se ti nálepky neodlepily.
3) Nejdříve si ujasi, jestli nálepky půjdou na určité barvě, (kterou si chceš nalakovat nehty) dobře a zřetelně vidět. Pokud ne, zvol bledší nebo nějakou která se bude dobře hodit.
4) Nálepky vždy opatrně odlep z podložky pinzetou, a poté nanes na nehet. Dávej pozor aby se ti např. nálepka neroztrhla na dvě části.

Zdobení nehtů:

1) Zdob vždy barvou která se ke spodní barvě hod, aby jsi ji potom nemusela ostranit. (To by bylo namáhavé, protože se jinak odlakovaním odstraní i spodní barva.)
2) Nejlepší jsou opravdu přípo laky určené ke zdobení. (Zdobenky, zdobničky) Taky můžeš udělat že si vezmeš pentilku, namočíš do jakéhokoliv laku a ozdobíš. Ale upřímě, moc hezky to moc nevypadá.
3) Nejlepší jsou na ozdobení tzv. univerzální barvy, které se hodí k jákekoliv jiné barvě. To je například bílá, černá a stříbrná.
4) Nepouštěj se do obtížných vzorů jako třeba lebky. Zkus radši proužky, tečky atd. Kdybys dšlala ty obtížné, moc by se ti to asi nepovedlo a musela by jsi je odlakovat a udělat znova, nebo by to bylo tak nezřetelné, že by nikdo nepoznala co to je a myslel by, že sis je počmárala nehezky fixou.

Odlakovávání laků na nehty:

1) V žádném případě si nehty neodrbávej nebo si z nich nesnaž lak dokonce okousat! Radši to vydrž domů a odlakuj si je.
2) Nepouživej odlakovač s acetonem. Je to opravdu podstané, sama jsem předtím používala odlakovač s acetonem a nehty jsem měla takové krabaté s nerovnous trukturou. Potom mi došel a koupila jsem si nový, ten byl bez acetonu a já mám nehty hezké s rovným povrchem.
3) Po každém odlakování je nutné, aby sis vždy ruce umyla teplou vodu a mýdlem, a potom ruce a prsty namazala krémem (nejlepší je hydratující). Je to dobré proto, jelikož nehty se odlakovačem vysoušejí ať s acetonem nebo bez. Je taky lepší když si nehty budeš odlakovávát pomocí tampónků na odličování, než toaletním papírem nebo hrubým kapesníkem.
4) Asi už jsi slyšela o odlakovacích ubrousscích. Jsou to takové malé kolečka asi s průměrem 2 cm a výhoda je v nich takové, že nehty a prsty tolik nevysouší a jsou mastné ( to je dobře, proto nevysouší). Ale i v tomto případě je dobré si ruce omýt v teplé vodě, umýt mýdlem a natřít krémem (zase je dobrý ten hydratační, ale to není nutné.

Tohle je to nejdůležiější co bys měla o lakování nehtů vědět. Pokud máš ještě nějakou otázků piš do komentáře. Když se chceš zeptat utajeně, napiš na e-mail jukniseonline@seznam.cz. ;))

Nejdražší mobilní telefony na světě.. O.o =*

2. dubna 2011 v 13:48 | Dejulé |  Styly
http://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2010/10/luxusni-mobily-1.jpg
ZNACKA:GoltVish

http://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2010/10/luxusni-mobily-2-460x265.jpg
Tehle mobilů bylo na světě jen vyrobeno 8..

http://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2010/10/luxusni-mobily-3.jpg
Dámský mobil Nokia 8800(cena 2mil.)

http://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2010/10/luxusni-mobily-5.jpg
Pokryt diamanty a je z bíleho zlata(cena:23 mil.)

NEJDRAŽŠÍ MOBIL NA SVĚTĚ:iPhone 3GS SUPREME
http://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2010/10/luxusni-mobily-6.jpg
(cena 57mil)

One T + Cool T The magic key

2. dubna 2011 v 12:55 | Karlíí |  Hudba
Tahle písnička je hodně stará, ale ten klip se mi libi. :D Je dobrej.